Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Alena Šeredová (42) při odchodu z porodnice: Roušky, zvonáče a drahý dárek od šťastného miliardáře

Alena cestou z porodnice.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
štěstí
Alena Šeredová (42) porodila svou vytouženou holčičku Vivienne Charlotte už třetí týden v květnu. Jelikož modelka a nyní už trojnásobná maminka se se svými fanoušky dělila dosud o všechny zážitky spojené s těhotenstvím i porodem, na jejím Instagramu nechybí ani snímek z odjezdu z porodnice. Na místě však nechyběli ani italští novináři a fotografové, kteří "Bellu Alenu" zbožňují.

Alena (42) je se svou dcerkou už víc než týden v klidu doma. Přesun z porodnice do luxusní rezidence v Turíně, kde rodina žije, probíhal ale za doprovodu fotografů, jejichž zájem si Alena vždy užívala. Teď svou holčičku ale chtěla před zraky zvědavců co nejvíce skrýt...

Přesun byl rychlý

Úprk z nemocničního zařízení byl tedy rychlý. V jedné vteřině se ve dveřích porodnice objevil pyšný otec Alessandro Nasi, šťastná maminka Alena se svou princeznou Vivienne a v druhé už byli všichni ve voze. Rodiče malé Vivienne Charlotte nezapomněli na roušky. I tak byl vidět Alenin šťastný úsměv od ucha k uchu. Krásná modelka a italská celebrita vyrazila na cestu domů v džínových zvonáčích a volném triku, pod kterým schovávala poporodní vypouklé bříško.

Dárek za porod

Šeredovou zdobila i luxusní kabelka značky Yves Saint-Laurent. Byl tento kousek dárkem od milovaného Alessandra? Nebo dárek za porod Alenu čekal až doma? Jisté je, že Nasi na své milé rozhodně nešetří. Patří totiž do jedné z nejbohatších rodin v Itálii. Jejich maličké štěstí Vivienne se tedy má na co těšit - čeká ji život v přepychu a navíc pod ochranou dvou starších brášků. Benjamínka rodiny si budou hýčkat bratři David a Louis, které má Šeredová s gólmanem Gigi Buffonem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy