Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Maminku Alenu Šeredovou zaskočil dárek pro dceru: Nad kolébkou se objevil duch Gigiho Buffona

Maminku Alenu Šeredovou zaskočil dárek pro dceru: Nad kolébkou se objevil duch Gigiho Buffona
Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
rodinné štěstí
Alena Šeredová (42) tento týden přivedla na svět zdravou holčičku a zdá se, že z porodnice už je zpátky doma. Že se po dvou synech konečně dočkala dcery, označila za splněný sen. Modelka se na sociální síti pochlubila přáními a dárečky, které jí a malé Vivienne Charlotte chodí od příbuzných a přátel.

Porod ve dvaačtyřiceti je čím dál častější, stále však nepatří k nejběžnějším. Alena Šeredová ho přesto zvládla bez komplikací a dcerku už si mohla odvézt domů. Alespoň to vyplývá z jejího Instagramu, kde děkuje za dárky a fotky, v nemocničním prostředí určitě pořízeny nebyly.

První dcera Šeredové, kterou má s italským miliardářem, dědicem automobilky Fiat Alessandrem Nassim, dostala jméno Vivienne Charlotte.

„Někdy se sny splní, vítej, princezno,“ radovala se modelka z toho, že po dvou synech má konečně holčičku.

Radují se i bráchové

Alena Šeredová má kromě dcerky také dva syny Louise a Davida, jejichž otcem je slavný fotbalista Gigi Buffon Italská brankářská legenda již odmalička vedla chlapce k fotbalu a dokonce se mu povedlo zažehnout jiskřičku zalíbení k tomuto sportu i u české modelky. Kluci svým dárkem pro sestru tak trochu připomněli Gigiho tím, že Vivienne darovali fotbalový dres s jejím jménem. Alena Šeredová však se svým bývalým manželem vychází dobře a tak ji dárek nijak nerozladil, ba naopak.

Je vidět, že Louis a David mají z narození sestřičky evidentně velkou radost. A jejich šibalské úsměvy napovídají, že si s nimi Vivenne užije pořádnou porci legrace, ale jako dívka se dvěma staršími bratry to možná občas nebude mít úplně jednoduché.

Šeredová se teď těší, až se koronavirová epidemie ještě víc zklidní a bude moct z Itálie za rodinou do Česka, aby jim Vivienne mohla ukázat.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy