Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bude to konečně holčička? Nákupy prozradily pohlaví miminka Aleny Šeredové

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
prozrazeno
Nastávající maminka Alena Šeredová (41) poslední dny trávila se svou dobrou přítelkyní Pavlou Vrbovou v Římě. Dámy navštívily kromě paláce Fendi i běžný módní řetězec, kde modelka pokukovala po dětské výbavičce. Jelikož je Alena v Itálii velká celebrita, Italové si nemohli nakupující "Belly Aleny", jak se jí přezdívá, nevšimnout. Italským médiím tak poskytli informace, které napovídají, jestli čeká holčičku nebo chlapečka.

Podle italského týdeníku Chi se Alena (41) po dvou synech dočká holčičky.

Krásná po mamince

Výbavička, kterou modelka v pátém měsíci nakupovala, byla zřejmě spíš v růžových barvách než v modrých. Alena, která má syny se známým gólmanem Gigi Buffonem, tak musí mít velkou radost. Která žena by si nepřála mít alespoň jednu holčičku.

Zatímco Louis a David jsou podobní spíše tátovi Gigimu, u holčičky bude pravděpodobnost, že vyroste do krásy stejně jako rodačka z pražských Vinohrad Alena.

Láska s miliardářem

Své těhotenství oznámila Šeredová na konci ledna prostřednictvím těhotenského snímku. Z fotky je patrné, že už má v pátém měsíci pořádné bříško, které už jen tak nezakryje. Na dojemném snímku objímá své štěstí tatínek miminka – italský miliardář Alessandro Nasi. S tím modelka randí už od roku 2015.

Alenini synové se mohli už v minulosti radovat z nového sourozence. Gigi Buffon má s partnerkou, sportovní redaktorkou Ilariou D'Amico, syna Leopolda.

Související články

Další články