Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Alena Šeredová si užívala sluníčka: S malou Vivi řádila v bazénu, přidal se i partner

Alena Šeredová si užívala sluníčka: S malou Vivi řádila v bazénu, přidal se i partner
Zdroj: IG: @alenaseredova
+ Dalších 14 fotografií
koupání
Letní počasí přímo láká na to, aby se lidé chodili zchladit do vody. Toho využila i Alena Šeredová (42), která žije se svým partnerem Alessandrem Nasim (46) v Itálii. Není to tak dlouho, co si bývalá vicemiss užívala sluníčka na pláži a malou dcerku Vivi střežila jako oko v hlavě. Tentokrát se celá rodinka šla vyřádit do bazénu.

Trojnásobná maminka a bývalá vicemiss Alena Šeredová porodila v květnu dcerku Vivienne Charlotte a užívá si každou chvilku, kterou s ní stráví. Ať už jde o procházky, nebo pouhé mazlení, Šeredová naprosto září a překypuje štěstím a láskou. Stejně tak tomu bylo i u jejích dvou synů, které má s fotbalovou legendou Gianluigim Buffonem

Dcerku střeží jako oko v hlavě

Nedávno Šeredová vyrazila se svým partnerem, syny a dcerkou na pláž. Malou Vivi však střežila jako oko v hlavě, aby na ni náhodou nesvítilo přímé slunce. Když vyrazila blíže k moři, držela si dcerku těsně u těla, kdyby do nich náhodou strčilo pobíhající dítě. Matce tak nemohla holčička vypadnout z rukou.

Tentokrát volný čas trávila Šeredová s partnerem Alessandrem Nasim u bazénu a vzali do něj i maličkou Vivi. Té nasadili rozkošný klobouček s květovaným vzorem a růžové pestré plavečky. Alena svou téměř tříměsíční holčičku držela opět blízko u těla, aby jí náhodou nevypadla z náruče.

Související články

Další články