Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Alessandro Nasi patří do klanu italských boháčů: Třetí dítě Šeredové se narodí do pohádky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
rodina
Bývalá modelka a česká vicemiss Alena Šeredová (41) ve středu dala vědět světu, že čeká třetí miminko. Otcem dítěte je Alenin přítel Alessandro Nasi, se kterým randí už více než pět let. Jelikož je Alessandro dědicem koncernu Fiat a jeho rodina patří k nejváženějším v Itálii, modelčino miminko se narodí do pohádkového luxusu.

Když se Alena (41) v roce 2011 provdala za charismatického italského gólmana Gigiho Buffona, na první pohled bylo vše zalité sluncem. Jenže zanedlouho po svatbě začal italský hřebec pokukovat po jiné krásce. Aleně zbyly jenom oči pro pláč, když se ze dne na den z novin dozvěděla, že ji manžel, se kterým má dva syny, podvádí se sportovní moderátorkou Ilariou D'Amico. (46)

Buffon ji zradil

Těžké období překonala podle svých slov jen díky dětem a kamarádkám, které ji v nejhorším období držely nad vodou. Netrvalo ale dlouho, modelka se z manželovy zrady oklepala a navíc sbalila muže snů. Oproti Buffonovi je Alessandro Nasi jiná liga. Nasiho rodina patří k těm nejváženějším v Itálii, jeho jmění se odhaduje na 40 miliard. Pohádkově bohaty milenec je navíc charizmatický, chodí v obleku a na rozdíl od Gigiho má oči jen pro svou milou.

Výhra v loterii

Pro Alenu, která se v Itálii živí focením a moderováním, je Alessandro velká výhra. Po jeho boku nemusí do konce života řešit existenční problémy své ani svých dětí. I když zpočátku bylo těžké s miliardářskou rodinou, která do své familie nechce nikoho moc pouštět, splynout, teď už je jasné, že si Alenu členové Nasiho rodiny oblíbili. Nejenže v červnu porodí jejich dalšího dědice, ale možná se brzy stane Nasiho první manželkou.

Miminko, jehož pohlaví Alena neprozradila, se bude mít od narození jako v bavlnce.

Kdo je Alessandro Nassi?

Alena klofla před lety opravdu velkou rybu. Rodák z Turína se živí jako bankéř a manažer. Navíc je dědicem automobilky Fiat. Nasi patří do rodiny Agnelli, která je jedním z nejvýznamnějších italských podnikatelských klanů. V roce 2000 byl majetek rodiny odhadován na pět miliard dolarů, kvůli problémům na trhu sice poklesl na zhruba 2 miliardy, i tak je to ale v přepočtu zhruba 40 miliard korun.

Související články

Další články