Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Šťastná Alena Šeredová ukázala svou rozkošnou princeznu a prozradila, jak ji pojmenovala

Zdroj: Repro foto Instagram @gossip_e_news
+ Dalších 16 fotografií
jméno
V úterý obletěla česká i italská média krásná zpráva. Někdejší vicemiss a bývalá modelka Alena Šeredová porodila zdravou holčičku. Třetího miminka se nemohla už kráska z Prahy dočkat. Po dvou synech, které má z manželství s italským brankářem Gigi Buffonem, se brunetce splnil sen a dočkala se holčičky. Teď prozradila i jméno pro malou princeznu.

„Někdy se sny splní, vítej princezno,“ napsala Alena v úterý k dojemné fotce, kde drží svou holčičku za ruku. Někdejší Miss a bývalá modelka porodila ve dvaačtyřiceti letech a zdá se, že naprosto bez komplikací.

Na svém Instagramu se pochlubila už i snímkem své princezny, na kterém nechybí ani tatínek, dědic automobilky Fiat Alessandro Nassi. Alena prozradila i jméno holčičky. "Vivienne Charlotte," napsala ke snímku spokojené rodinky.

Třetí miminko

Holčička má vskutku krásné jméno. Doma na sestřičku čekají synové Aleny z prvního manželství s Buffonem David a Louis. Alena oznámila, že čeká miminko, letos v zimě. Téměř polovinu třetího těhotenství tak kvůli pandemii strávila v Itálii v karanténě a do Česka se vůbec nedostala.

Související články

Další články