Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Krásná máma Kevina ze Sám doma má už 60 a odmítá stárnout! Co to se svou krásnou tváří provedla?

Ani herečky z Hollywoodu nezastaví čas, Catherine není výjimkou.
+ Další fotografie
Vánoc se blíží a určitě zase uvidíme film Sám doma, který už 28 let rozesmívá spoustu domácností. Jednu z hlavních rolí tam hrála i sympatická Catherine O'Hara. Ano, je to maminka, která doma zapomněla nezbedného Kevina. V té době se herečka stala idolem všech žen, ale jak se na ní podepsal zub času?

Herečka Catherine O'Hara (63) se díky trháku Sám doma proslavila po celém světě, do té doby by obsazována jen do menších rolí. Ale s rolí mámy Macaulay Culkina (38) se jí změnil život, najednou se z ní stala hollywoodská hvězda.

To jí samozřejmě zvýšilo sebevědomí, takže rodilá Kanaďanka začala fušovat i do jiných řemesel. Kromě hraní se začala věnovat i dabingu, psaní scénářů a dokonce se svou sestrou Mary Margaret O'Hara zkouší zpívat. Zkusila si dokonce sednout do režisérské židle.

Ale už v ničem tak nevynikla jako právě v životní roli ve filmu Sám doma.

Postupem času začala její krása uvadat a Catherine se snažila svou půvabnou tvář zachránit za každou cenu. Podle kuloárních šuškanic podstoupila bezpočet botoxů, což se na její mimice dost podepsalo. Bohužel stárnutí stejně neošálila.

Momentálně žije v Los Angeles se svým mužem Boem Welchem, kterému porodila dva syny. Kariéru herečky ale stále neopustila. I přesto, že není obsazována do významnějších rolí, tak v Hollywoodu na ni nezanevřeli a menší roličky získává neustále.

Mohlo by vás zajímat

Další články