Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na natvrdlého zlodějíčka Marva ze Sám doma? Dnes vypadá jako mumifikovaný čaroděj!

Na to, že mu ještě nebylo 60 let, tak vypadá jako stařešina.
Ve filmu Sám doma hrál ne moc chytrého lupiče Marva, který dostal pořádně od malého Kevina do těla a nechal se často nachytat. Spousta lidí si ho oblíbila, protože byl svou malou inteligencí roztomilejší než jeho parťák Harry, a stal se slavným. Jenže ani Daniel Stern nezastavil zub času a změnil se ve starého kmeta!

Sice není ještě herci Danielu Sternovi (58) ani šedesát let, ale vypadá jako stařešina vesnice. Možná to dělá ten šedivý plnovous, rozhodně bychom v tomhle dědečkovi těžko hledali věčného smolaře Marva.

Daniel se i po trháku Sám doma věnoval herectví, a celkem úspěšně, ale i přesto jeho postava natvrdlého zloděje mu zůstala osudovou. Uchytil se ještě v některých seriálech, my si ho třeba můžeme pamatovat jako vypravěče v Báječných letech.

Nakonec ale s natáčením skončil a přesedlal na divadlo. Momentálně ho můžete spatřit především na Manhattanu, ale nejsme si jisti, jestli Daniela poznáte. Podívejte se, jak se změnil k nepoznání.

Mohlo by vás zajímat

Další články