Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější nahotinkou ve filmu Bathory je Hana Vagnerová: Jejích ňader se nenabažíte!

Odhalená Hanka Vagnerová.
Zdroj: jirkazz.gzk.cz / csfd.cz
+ Dalších 5 fotografií
Mimořádná osobnost Alžběty Báthoryové zaměstnává historiky už po staletí. Ještě dnes, bezmála čtyři sta let po její smrti, se pohledy na její život a vinu rozcházejí. V Guinnessově knize rekordů je uváděna jako největší vražedkyně v dějinách lidstva. Ve filmu mimo jiné zazářila také Hana Vagnerová (35), která divákům ukázala své dva krásné poklady. Na fotky bez cenzury se můžete podívat v galerii.

Film je příběhem o Alžbětě a její nenaplněné lásce ke slavnému italskému malíři Caravaggiovi, o manželském poutu nejmocnějších uherských rodů Bathory a Nádašdy a o intrikách palatína Juraje Thurza.

Celý snímek je o to zajímavější, že je v něm spousta intimních chvil a nahoty. Jednou z českých hereček, které slovenský režisér Juraj Jakubisko ve filmu svlékl, je Hana Vagnerová. Herečka se v megafilmu Bathory z roku 2008 předvádí před mnichem, kterého si zahrál Jirka Mádl.

Nutno říct, že Hanka má opravdu nádhernou figuru a dívat se na její nahé tělo je slast nejenom pro každého muže. Hana je zkušená herečka, své dokonalé křivky obnažila v rodinném televizním dramatu Cizí příběh a kromě toho se odhalovala také ve dvou seriálech.

Související články

Další články