Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdysi krásná herečka Meg Ryan se pořádně změnila: Nepřehání to už s těmi plastikami?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Film
Herečka Meg Ryan (57) se sama sobě už moc nepodobá. Propadla totiž plastickým operacím a udělala ze sebe doslova chodící figurínu. Bohužel je smutným případem toho, kam až to zajde, když žena neumí stárnout. Poznali byste ji ještě?

Meg Ryan dříve patřila mezi nejkrásnější herečky vůbec a byla obsazována do mnoha filmů. Mezi její nejslavnější filmy patří Samotář v Seattlu a Když Harry potkal Sally. Jenže těm dnům už je dávno konec.

Meg začala mít problémy ve chvíli, kdy se rozvedla s manželem Dennisem Quaidem a následně rozešla s přítelem Russellem Crowem. Oba muži si totiž našli nové ženy a Meg zůstala sama jako kůl v plotě a navíc po ní ohledně nové role neštěkl ani pes. Tak to vyřešila po svém.

Začala držet drastické diety a propadla kouzlu plastik. Asi si tak myslela, že bude vypadat mladší a krásnější a najde si také nějakého kolouška. Jenže se to nepovedlo a Meg je všem k smíchu.

Má za sebou desítky plastik, nevyhnula se faceliftu, pravidelně chodí na botoxy a nechala si napíchat i rty kolagenem. Má napnutý obličej, jiný tvar nosu než dříve a mnohokrát jí nepoznají ani její fanoušci. Ona sama ale nepřiznala ani jednu plastickou operaci.

Související články

Další články