Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak se změnil zloděj Harry ze Sám doma? Přes samé vrásky byste ho nepoznali

Zdroj: foto: WireImage/Moviestore
Sám doma
V trháku Sám doma hrál vychytralého zloděje, který toužil po bohatství, ale měl věčnou smůlu. Malý Kevin mu i jeho parťákovi Marvovi znepříjemňoval život, co to šlo. Ale v reálném životě zažil Joe Pesci obrovské úspěchy. Jako jeden z mála už totiž byl slavným hercem dříve, než vznikl film Sám doma.

Sympatický herec Joe Pesci se do povědomí českých diváků dostal až rolí lupiče Harryho, který měl při krádežích obrovskou smůlu a za to nenáviděl Macaulayho Culkina. Ten totiž hrál malého Kevina, který se zlodějíčků rozhodně nebál.

Na rozdíl od jiných herců z filmu Sám doma už byl Pesci v Americe velkou hvězdou a šel z role do role. Sám Pesci ale přiznává, že právě zlodějíček Harry se stal legendárním a přinesl mu ještě mnohem větší slávu, než do té doby zažíval.

I po tomto slavném filmu, který měl i pokračování, se nadále věnoval herectví, ale už nikoliv v takové míře. Snil o hudební kariéře a šel si za svým snem. V roce 1999 pověsil herectví na hřebík a zaměřil se na hudební kariéru. Sice jako muzikant tolik neprorazil, tak svého počinu nelituje.

Málokdo dnes Joea poznává, zub času byl k němu neúprosný a jeho tvář pokrývá značné množství vrásek. Ale sympaťák to bere s nadhledem a stárnutí bere jako součást života. Rozhodně je to lepší, než kdyby se z něj stala vosková figurína napuštěná botoxem, jako to vidíme u jiných celebrit.

Související články

Další články