Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co se dělo na Elite Model Look? Taťána Kuchařová je už v rodině Brzobohatých, Leoš Mareš s Faltýnovou se potkali s jeho ex Kociánovou!

Vítězky Elite Model Look po boku Michaely Kociánové a Daniely Peštové.
Zdroj: www.herminapress.cz
+ Dalších 7 fotografií

Na Pražském hradě se to včera hemžilo luxusními róbami, šperky a také malými rodinnými dramaty. Prestižní modelingová soutěž Elite Model Look sice zná už své vítězky, které čeká zářná kariéra, ale daleko zajímavější bylo, co se dělo mezi hosty.

Ve Španělském sále se poprvé setkala tváří v tvář Taťána Kuchařová (25) se svou budoucí tchyní. Bývalá Miss World a herečka Hana Gregorová, matka Ondřeje Brzobohatého, si evidentně padly do oka a entrée Kuchařové do slavné herecké rodiny je požehnáno svéráznou matkou rodu.

Celý večer moderoval Leoš Mareš (37), který přišel v doprovodu přítelkyně Petry Faltýnové (35) a oba se na večírku potkali s Leošovou exmilenkou. Michaela Kociánová strávila po boku Mareše jen zlomek života a raději se nadále věnuje své rozjeté zahraniční kariéře nežli vážným vztahům. Petra se ale o svoji pozici bát nemusí, divoká modelka, která je známá svou vztahovou nestálostí, se nejenže vedle Mareše snad už konečně usadila, ale dokázala si Leoše omotat kolem prstu.

Související články

Další články