Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Český moderátor a zpěvák Leoš Mareš ​se narodil 27. dubna 1976 Berouně.

Kariéra

Už od mládí měl dar slova a uměl toho dobře využít. Od roku 1998 uvádí Ranní show Evropy 2 spolu se svým nerozlučným parťákem Patrikem Hezuckým. Vzhledem ke svému renomé moderoval téměř veškeré velké televizní projekty jako Talentmania, Česko hledá Superstar, Big Brother, X Factor nebo Český slavík. Jeho úplně první moderace proběhla v pořadu Prásk na TV Nova v Drbech showbyznysu.

Mimo moderování se věnuje i zpěvu nebo jak on sám tvrdí, spíše recitování. Mezi jeho nejznámější desky patří Tři slova, Minuty se vlečou nebo Nejlepší nápad, kde nazpíval stejnojmenný duet s Terezou Kerndlovou. V té době se mu říkalo Pán kožichů, jelikož nenosil de facto nic jiného. Jeden čas nebyly v Česku k sehnání kožichy, protože je všechny vykoupil. V roce 2017 vydal zatím svoje poslední album Dvanáctpomalých Pětrychlých Jednanová, kde můžeme slyšet i jeho novou písničku Píšem si svůj sen, na které se spolupodílel i Pavel Callta. Za plnohodnotného zpěváka se ale Leoš stále nepovažuje a moderování bude mít vždycky přednost.

Osobní život

V osobním životě to měl Leoš jako na houpačce. Od začátku své kariéry byl „veřejně“ věrný partnerce Monice Poslušné, kterou si vzal 12. 7. 2008 na zámku Jemniště, spolu mají syna Matěje a Jakuba. Na základě jeho nevěr se ale manželství později rozpadlo. Marešovi prošlo postelí nesčetně žen Za svůj život Mareš randil s českou vicemiss 2008 Hanou Svobodovou, modelkou Gábinou Dvořákovou nebo modelkou Petrou Faltýnovou. S Faltýnovou byl až do té doby, než potkal módní redaktorku Moniku Koblížkovou, kterou si 20. února 2018 tajně vzal. Zdá se, že Leoš v náručí dlouhonohé krásky zkrotl.

V polovině října 2021 oznámil ve vysílání Evropy 2, že se svou ženou Monikou očekávají narození prvního společného potomka. Narození prvního společného potomka oznámila Leoš Mareš dne 10. března 2022 na sociálních sítích vtipným snímkem. Později vyšlo najevo, že je to holčička.

SuperStar 2020

Leoš Mareš usedl v porotě SuperStar 2020, kterou vysílala TV Nova. Šestá řada populární talentové show se na obrazovkách objevila začátkem roku 2020. Za porotcovský stůl spolu s ním usedli Pavol Habera, Monika Bagárová, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský.

Články