Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Česká návrhářka se nejdřív musela proslavit po světě, teprve až pak u nás: Podívejte se na 10 jejích úchvatných modelů

Módní show Jitky Klett si nenechala ujít Sára Saudková, vyhlášené
módní strašidlo. Je to, jako když se místní opilec stane šerifem.
+ Dalších 10 fotografií

Jitka Klett je mladá česká návrhářka, o níž jste nejspíš neslyšeli a nechápete, proč byste měli. Jenže jak to tak bývá, Jitka Klett je žena, která je známá a slavná za hranicemi, zatímco u nás ji začínáme teprve objevovat.

Šije pro bohaté zákazníky z Ruska a Arábie, její tvorba se inspiruje u neobvyklých zdrojů. Buď je to chorvatská šperkařka, nebo jsou to obrazy bývalého slovenského prezidenta Rudolfa Schustera, rozhodně to ale nejsou žádné přízemní věci, kterými český oděvní průmysl v poslední době disponuje.

Jitka Klett se se svou fashion show objevila v Praze a nebyla to taková událost, jakou být měla, ale budiž Česku odpuštěno, že její úžasné návrhy teprve objevuje. Na přehlídku třeba přijala pozvání Sára Saudková, vyhlášená svým nevkusem a stylem, který nemá s módou nic společného. Mít na módní show jako hvězdu Saudkovou je jak z nějaké westernové komedie, kdy se místní opilec stane šerifem.

Nadaná módní návrhářka bude tedy muset svou povedenou přehlídku udělat v Česku ještě jednou, tedy poté, co ji propustí z arabského světě dychtiví zákazníci, kteří jí za hranicemi trhají ruce. Talenty máme oslavovat a nikoliv je ignorovat, navíc její modely uplatníte i venku, kde pak budete za hvězdu večera. Ostatně podívejte se sami, že máme pravdu.

Mohlo by vás zajímat

Další články