Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Česká modelka se narodila 2. dubna 1978 v Praze. V roce 1998 získala titul 2. vicemiss České republiky. Stala se též nositelkou titulů Miss Silueta, Miss Foto a Miss Sympatie.

Kariéra

V roce 1998 získala v soutěži Miss České republiky titul druhé Vicemiss ČR (Miss ČR vyhrála Kateřina Stočesová druhá byla Alena Šeredová od té doby se živí jako modelka, předvádí hlavně spodní prádlo.

Do soutěže krásy ji přihlásila její kamarádka modelka Petra Minářová Pražské kolo soutěže se jí podařilo ovládnout.

Zkusila se prosadit též jako herečka. Diváci ji mohli vidět ve snímku z roku 2017 Dukátová skála, kde ztvárnila roli Dragicy. Objevila se též v televizních seriálech Svatby v Benátkách a Cesty domů

Osobní život

Mezi její nejznámější partnery patřil libanonský podnikatel Áza, dále pak hokejista Martin Ručinský podnikatel Roman Hajabáč nebo podnikatel Simon Štekl a moderátor Leoš Mareš se kterým byla ve vztahu v letech 2012 až 2014.

Za podnikatele Simona Štekla byla krátce vdaná, provdaná se jmenovala Petra Štekl Faltýnová. Pár se vzal v Ledeburských zahradách na Pražském hradě 20. 8. 2008. Spolu mají dceru Adrianu. Střídavě žije v Česku nebo v Miami na Floridě. Manželství však páru vydrželo jen pět měsíců. Po rozvodu si střihla krátký románek s hercem Jiřím Langmajerem

Články