Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Učitel se rozhodl jíst 90 dní jenom jídlo z Mekáče. Jak dopadl? Extrémně zhubnul, tipněte si, kolik kilogramů shodil

Viděli jste dokument od Morgana Spurlocka s názvem Supersize Me, který měl obrovský celosvětový úspěch? Dokumentarista se v něm rozhodl po dobu 30 dní jíst pouze jídlo ze známého řetězce fast foodů McDonald's a nejenže přibral, ale začaly se u něj objevovat i závislosti a další zdravotní problémy.

Něco podobného zkusil také učitel John Cisna ze školy v americkém státě Iowa a zjistil něco hodně překvapivého. Na dietě z McDonald's se dá zhubnout!

Místo toho, aby jako dokumentarista jedl výhradně McDonald's jeden měsíc, prodloužil to na tři měsíce. Za tři měsíce pak shodil 17 kilogramů a snížil se mu i cholesterol v těle!

Při objednávce si ale musel dávat pozor na to, co si vybírá. Nejedl vše, ale pečlivě si z menu vybíral jídlo, aby nepřekonal 2000 kalorií denně. A také začal víc chodit. Jak sám říká, neznamená to, že tam jedl jenom saláty – dával si všechny druhy hamburgerů, hranolky i ty jejich výborné zmrzliny. Jenom upozorňuje, že je třeba si hlídat, co jíte a zda vaše tělo dostává správné živiny.

Natočil také o celém svém počínání dokument, ve kterém se nám snaží říct, že McDonald's nedělá lidi tlusté – tloustneme kvůli našim vlastním volbám.

Související články

Další články