Milovala jídlo a jedla mnohem víc než normální člověk. Až nakonec zjistila, že má pořádnou nadváhu. Zlom nastal až ve chvíli, kdy se viděla na vánoční fotografii. Dostala pořádný šok a byla znechucená. Řekla si, že takhle to dál nejde a musí se sebou začít něco dělat.

Zvolila přísnou dietu, kterou dodržovala do posledního puntíku. Přece má na to, aby byla zase „normální“ mladá dívka, ne jen kila tuku. Jídla jedla pravidelně, protože když člověk potřebuje hubnout, musí dodržovat přesné časy. A navíc počítala všechny snědené kalorie.

Hned věděla, že dělá správně, a její motivace byla o to větší. Vydržela to dlouhých 7 měsíců. Pěkně na sobě makala, odříkala si spoustu věcí a před očima měla jen svou štíhlou postavu, které chtěla dosáhnout. A povedlo se!

Budete se divit, ale Roma zhubla o neuvěřitelných pět velikostí! Mohla jít pak nakupovat do normálního obchodu a nemusela hledat oblečení nadměrných velikostí. Tentokrát se určitě bude dívat na svoje vánoční fotky s radostí a hlavně bude hrdá sama na sebe, že to všechno zvládla.