Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

5 novoročních předsevzetí, která si určitě nedávejte! Zase dopadnete jak sedláci u Chlumce

5 novoročních předsevzetí, která si určitě nedávejte! Zase dopadnete jak sedláci u Chlumce
Zdroj: instagram.com
+ Další fotografie
nový rok
Také patříte mezi zoufalce, kteří si dávají novoroční předsevzetí? Vždyť už nyní víte, jak to dopadne. Myslíte si, že to zvládnete a že přestanete kouřit a budete cvičit. Jenže to jste si slíbili o silvestrovské noci, když jste měli v krvi alkohol. Realita bude jiná.

Začnu cvičit a držet dietu

Majitelé fitek by mohli vyprávět, co se prodá v období prosinec - leden permanentek, které už v únoru nikdo nevyužívá! Nemáte skoro žádnou šanci, navíc začínat hubnout v zimě, to je holý nerozum... Co takhle si přiznat, že na to prostě teď nemáte, dát si škvarky a odložit to o pár měsíců?

Přestanu kouřit

65 procent nových nekuřáků selže do týdne, dalších 25 do měsíce! Do jedné z těchto skupin jistě patříte i vy, tak co se přestat trápit a říct si třeba, že to omezíte, hm? Objektivně to nejde posoudit a nemusíte se omezovat! Chytré, že?

Přestanu fetovat

Pane Bože, to už je vážně moc! Copak existuje něco zajímavějšího v tvém světě než drogy? A toho se chceš vzdát? Čeká tě jen čtrnáct dnů naprostých muk a pak selhání. Je to nutné? Co začít fetovat víc, není to větší zábava?

Přestanu chodit do hospody, budu se víc věnovat rodině

A na to jste přišli sami, nebo vás k tomu dokopala manželka? Copak je doma větší zábava než s kamarády? Copak je doma vůbec nějaká zábava? Co takhle jen vyčlenit den v týdnu, kdy jste ochoten být doma (každý lichý týden samozřejmě), a jinak zůstat při tom, jak to je teď?

Budu šetřit!

A to jako jak, když jste doteď neušetřili ani floka a život byl přesto taková zábava. Jednak neušetříte nic a hlavně, prachy budou, my ne, tak co si radši předsevzít něco reálného? Třeba, že zítra se bude utrácet, fetovat, žrát a pařit? Hm? Ta sláva!

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy