Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hubněte s námi: První týden na proteinové dietě. Jak si naše odvážné ženy vedly?

Hubněte s námi: První týden na proteinové dietě. Jak si naše odvážné ženy vedly?
Zdroj: Archiv
Hubněte s námi

Pět vybraných žen, které chtějí zhubnout s produkty KetoMix nějaké to kilo, začalo hubnout pod dohledem výživových poradců a mají tak za sebou první týden svého snažení. Jak se cítily? Měly hlad? Vidí už nějaké výsledky? Na vše jsme se jich zeptali!

V minulém článku jsme si představili pět odvážných žen, kterým se pokusíme pomoci splnit jejich sen. Chtějí totiž zhubnout a my jim ve spolupráci s proteinovou dietou KetoMix a výživovými specialisty pomůžeme dosáhnout stanoveného cíle. Nyní už mají účastnice za sebou první týden snažení a my vám přiblížíme, jak se jim dařilo i jak se zpočátku cítily.

Tereze chybí čerstvé ovoce

Tereze se prvních pár dní motala hlava a byla unavená, po několika dnech je to však naopak a ona překypuje energií. Také hlad měla jen první dva dny a nyní má také opačný pocit. Nemá hlad vůbec a cítí se plně. Zato jí trápí častý pocit žízně.

Jelikož jí ráda ovoce, tak pokud jí něco u KetoMix jídel chybí, je to právě přísun ovoce, ale snaží se ho nahradit alespoň zeleninou, která je povolená. Jinak si nemůže vynachválit omelety, palačinky a proteinové koktejly. Ráda si zahřeší povolenými speciálními nachos nebo sušenkami. Nechutnají jí kaše a z polévek si dělá omáčky na konjakové těstoviny.

I přes několik zádrhelů se Tereza těší na každé další zhubnuté kilo a není divu. Po prvním týdnu diety jí ukazovala ručička na váze o celých 5 kilogramů méně.

Jana miluje nové chutě i zdravá jídla

První dva dny byly pro Janu kritické. Bylo jí špatně od žaludku a byla velmi unavená a bez energie. Občas měla pocit, že omdlí a také trpěla velkým pocitem hladu. Třetí den se ale její stav zlepšil i energie se vrátila a pocit hladu odezněl.

Jana má velké štěstí, že ji baví stravovat se jinak. Ráda si vymýšlí recepty, a také se inspiruje na webu KetoMix. Miluje nové chutě i zdravá jídla. Nejvíce jí chutnají sladké kaše, kuřecí polévka a nachos. Na chuť nepřišla zeleninové polévce a konjakovým těstovinám.

Janu také baví, že u sporáku netráví příliš mnoho času, protože KetoMix jídla jsou snadná na přípravu a většinou se pouze zalijí vodou. I ona je s úbytkem váhy spokojená, zhubla 4 kilogramy a je o 5 centimetrů štíhlejší v pase.

Moniku stále trápí hlad

Monika se se změnou srovnala až na pocit hladu rychle. Byl pro ni totiž nezvyk jíst tak malé porce, což se u ní projevilo kručením v břiše. Také se snaží jíst více zeleniny a počítat sacharidy.

Nejvíce jí chutná nachos, čokoládová kaše, kuřecí polévka a proteinový nápoj. Také ji baví, jak jsou jídla na přípravu úžasně jednoduchá.

V prvním týdnu zhubla krásná 4 kila, ale nyní jí prý váha začíná stagnovat, tak uvidíme, co se bude dít dál.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy