Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tuhle krásku nechtěli pustit do supermarketu, dokud jim neukáže zadek! Žena poníženě poslechla!

Becki Tarr už do Sainsbury's nev­kročí.
Zdroj: twitter.com
Becki Tarr (27) požádala zaměstnance supermarketu, zda by nemohla do nákupního střediska vejít bočním vchodem. Naprosto pochopitelná žádost vzhledem k tomu, že byla čerstvě po operaci a bála se, že by její stimulátor mohl být ovlivněn bezpečnostními skenery. Jenže ochranka pro to neměla vůbec žádné pochopení.

Krásná Angličanka se dozvěděla, že pokud neprojde skenery, tak neprojde vůbec. Zoufalá Becki ukázala zaměstnancům zdravotní průkazku, která potvrzovala, že má v těle stimulátor, ale ti ji naprosto nepochopitelně odmítali uvěřit.

Mladá žena si proto vyžádala ochranku, ale ani ta jí nepomohla. Musela nakonec všem poníženě ukázat nahý zadek, na kterém má jasně viditelnou jizvu z operace.

„Musela jsem ukázat zadek v supermarketu. Byla jsem tak naštvaná, ponížená a ztrapněná, že jsem to musela udělat přede všemi. Byla jsem v šoku z jejich chování, stála jsem tam a chtěla brečet. Je už dost zlé, že je s vámi něco špatně, ale já měla problémy s měchýřem dlouhé roky a jen proto, že vypadám normálně, tak přece musím být v pořádku. Tak lidé přemýšlejí. Chtěla jsem prostě jít zase nakupovat. To bylo poprvé, co jsem mohla jít sama, a stane se tohle. Chodila jsem do Sainsbury's roky, ale už tam rozhodně nikdy nepůjdu,“ popsala Becki utrpení v britském obchodním řetězci.

Zdravotní problémy s močovým měchýřem má Angličanka už dlouhá léta a poprvé jí byly diagnostikovány v roce 2008. Její stimulátor nyní přenáší elektrické impulzy z mozku do měchýře tak, aby byla Becki schopna kontrolovat vykonání potřeby. Přístroj ale reaguje na blízkost elektrických přístrojů a občas tak majitelce působí velkou bolest. Mladá žena se proto chtěla vyhnout bezpečnostním skenerům, před kterými byla varována.

„Je to tak bolestivé, že jakmile se to stane, tak padnu rovnou k zemi,“ popsala problémy Becki.

Mluvčí firmy Sainsbury's se za incident omluvil, nicméně dodal, že chování Becky nechápe, protože jejich bezpečnostní skenery stimulátory přece nijak neovlivňují. Uvidíme, jestli zákazníci spíše nepochopí chování společnosti Sainsbury's.

Související články

Další články