Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Emily Ratajkowski provokuje z dovolené dokonalým tělem! Jak se mají nejkrásnější prsa současnosti?

Emily se nestydí.
Zdroj: ins
+ Dalších 5 fotografií
Proslavila se díky tomu, že předvedla své zakryté/nezakryté tělo ve videoklipu Robina Thickea a Pharella Williamse, takže se ani nelze moc divit tomu, že ho i nadále ukazuje všude, kde to jen jde. A dovolená u moře je přece pro svlékání ideální výmluvou!

Na její exhibicionismus si ale rozhodně nikdo nestěžuje. Instagram hvězdy filmu Gone Girl už sleduje 2,7 milionu lidí a toto číslo stále roste. A proč má Emily tolik fanoušků?

Zcela oprávněný titul Nejkrásnější prsa této planety jistě pomůže, ale to není jedinou věcí, kterou modelka fanouškům nabízí.

V poslední době se totiž aktivně zapojuje do propagace antikoncepce a v rámci kampaně za její dostupnost se nebojí rozhovořit o vlastní sexualitě.

„Myslím, že nalezení radosti ve vlastní sexualitě mě učinilo silnější v osobním i profesionálním životě. Žiji, aniž bych se styděla za svou ženskost a jsem si jistá sama sebou. To mi usnadnilo cestu sexistickou společností, která prostupuje mé odvětví, a navazování vztahů s muži a přátelství se ženami.“

Emily zkrátka není jen další tuctovou modelkou a má vlastní názor, který se nebojí říct otevřeně.

Související články

Další články