Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Mladičká sestra Kim Kardashian ukázala prsa! Jak vypadají bradavky teenagerky Kendall Jenner?

Kendall předvedla větší než malé množství bradavky.
+ Další 3 fotografie
Tohle oblečení musela Kendall sebrat snad přímo ze skříně Kim Kardashian! Jinak si nelze vysvětlit obří prostor pro prsa, který její šaty měly. Devatenáctiletá teenagerka asi doufá, že jí po vzoru sestry ještě dorostou.

Samozřejmě jí to přejeme a doufáme s ní, ale mezitím by asi měla volit střídmější oblečení, protože v tomhle je vážně vidět úplně všechno.

Je to ale možná i tím, že ukazování nahého těla je prostě namlouvacím rituálem zlatokopeckého klanu Kardashian-Jenner. Jen si vzpomeňme, jak se vlastně proslavila Kim Kardashian (34). Natočila si sex s přítelem a její nahrávka se „nějakou záhadou“ dostala na veřejnost. Kim dostala svou reality show, seznámila se s Kanyem Westem (38) a nyní má krásnou holčičku jménem Sever Západ.

Tomu by se určitě nebránila ani Kendall, a když to nevyšlo s Justinem Bieberem (21), tak na to jde osvědčeným způsobem.

Povede se jí to?

Devatenáctiletá teenagerka platí za nejhezčí dívku celého klanu, a zda je tomu tak oprávněně, můžete sami posoudit v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články