Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Série intimních fotografií homosexuálních párů vás vyzývá k zamyšlení! Opravdu vám tohle vadí?

Fotografie se rychle šíří internetem. Co si o nich myslíte vy?
+ Dalších 10 fotografií
Fotografovi Ewanu Phelanovi se pomocí série snímků s erotickým nádechem podařilo vyvolat diskuzi po celém světě! Všem totiž ukazuje, že láska je krásná v jakékoliv podobě.

Hodně lidí přesto odmítá své předsudky opustit. To ale autorovi nevadí. Dle něj má jeho dílo prostě vyvolat reakci. Ať už kladnou, či zápornou. A to se daří skvěle.

„Chceme, aby (fotografie) každého postavily před to, co je mu ohledně sexuality nepříjemné. Aby od těchto obrázků odcházel s nějakým pocitem – ať už dobrým, nebo špatným,“ tvrdí Ewan Phelan.

Kanadský fotograf strávil společně se svou manželkou posledních deset let na cestách a při té příležitosti fotili milenecké páry v intimních chvílích tak, aby pomocí výsledných obrázků dodali odvahu těm, kteří svou sexualitu ještě hledají.

„Kvůli rokům společného soužití občas přehlížíme ty detaily, kvůli kterým jsme se do druhého vlastně zamilovali. Chci zachytit to syrové, čisté a kompletní spojení, které páry sdílejí v intimních momentech a které možná ani nevidí,“ popsal proces vzniku fotografií pro Huffington Post Ewan.

Chce pomocí série snímků dokázat, že ti, kteří odsuzují lidi s odlišnou sexualitou, stojí na špatné straně historie. A zdá se, že se mu to daří.

Jaký názor máte na snímky vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články