Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Reality show, která zašla příliš daleko? Američané natáčí ženy rodící bez pomoci doktorů v divočině!

Je jim jasné, že chlapi se na to budou dívat kvůli nahým ženám, že ano?
Zdroj: YouTube

Zdají se vám domácí porody nebezpečné? A co takhle jít do lesů, kde několik kilometrů okolo není žádná pomoc, a rodit přímo tam bez pomoci doktorů nebo jakéhokoli profesionála? Šílenství? Ano, ale právě o tomto šílenství bude chystaná americká reality show!

Born in the Wild, tedy „Narozen v divočině“, bude sledovat skupinu žen, které se rozhodly pro přírodní porod – tedy bez jakékoli pomoci a bez pobytu ve sterilním nemocničním prostředí. Jde o skutečně přírodní porod v přírodě. Takovým způsobem, jako se rodilo před více než tisíci lety.

Producenti reality show říkají, že si uvědomují, jak je to nebezpečné, a budou tedy vybaveni lékařskými pomůckami, kdyby došlo k nějaké komplikaci. Kritici ale říkají, že by takový pořad mohl inspirovat další ženy, které už kolem sebe nebudou mít televizní štáby s lékárničkami a mohou tak ohrožovat jak svůj život, tak i život dítěte.

Celý nápad na tuto reality show vznikl díky extrémní popularitě videa na YouTube od uživatelky s názvem Birthinnature, která tam publikovala jediné více než dvacetiminutové video zachycující právě takový přírodní porod. Záznam vidělo už více než 20 milionů lidí.

Související články

Další články