Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

MasterChef Česko: Šárka jako kapitán, což bude pořádná jízda plná negativních emocí!

+ Dalších 5 fotografií
Čeká nás další díl kulinářské show MasterChef a opět to bude pořádná jízda. Tentokrát bude Šárka jako kapitán. Jak to celé zvládne?

V nejnovějším díle MasterChef Česko budou muset soutěžící uvařit pro 60 českých vojáků. Zvládnou to?

V kulinářské show už začíná pořádně přituhovat a tentokrát se v polní kuchyni strhne boj o postup do dalšího kola. Kapitánka červeného týmu je Šárka a mezi svými nevyvolává příliš velkou důvěru. „Uvidíme, jak moc je Šárka silný lídr. Já myslím, že moc ne,“ zmínil se Mirek, který by byl raději v druhém týmu.

Nicméně hra je hra a Mirek se nakonec do boje pořádně opře. Rozhodne se oslabit tým modrých. Sebere jim téměř veškeré suroviny, které modří potřebují k připravení daného jídla.

Se Šárčiným vedením ovšem nejsou spokojeni ani ostatní hráči. Například kartářka Ester promluvila: „Šárka je taková, že když něco dělá, tak přestane vnímat okolní svět.“ Ale jeden z hráčů se své kapitánky zastal. „Já jsem hrozně rád, že jsem u Šárky. V týmu jsou lidi, kterým kuchařsky věřím a mám chuť vyhrát,“ popisoval svůj názor bankéř Petr.

„Já jsem dělala, co jsem mohla, ať mě kritizují jako kapitána, ale jídlo ať je dodělané a všichni vojáci mají co jíst,“ zhodnotila svůj výkon ke konci kapitánka červených. Podaří se Šárce přesvědčit svůj tým a dovést jej k vítězství? To zjistíte už dnes večer!

Související články

Další články