Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Konec nenáviděné Linky 112! Předraženou parodii na záchranáře nahradí další šílenost

Zdroj: reprofoto: FTV Prima
+ Dalších 17 fotografií
KRITIKA ZABRALA?
Obrovský rozruch vyvolala další perla z vlastní tvorby televize Prima, která se rozhodla obyčejným lidem ukázat, jak to vypadá, když hasiči, záchranáři a policisté pracují dohromady. Jenže všechny tyto tři složky se od pořadu Linka 112 znechuceně distancovaly s tím, že s realitou vůbec nesouvisí. Vysílání formátu je nyní u konce.

Linka 112 je opravdu skvost. Objeví se taková bouře nevole a my zrovna ten den vysíláme, jak se muž zasekl v přítelkyni. Jen jsem se se držel za hlavu,“ přiznává náš zdroj z primáckého štábu.

„Jak nás ale napadají, že nemáme žádné odborníky a s nikým jsme ten pořad nekonzultovali, tak to je k zasmání. Kromě jednoho jsou všichni lidé, kteří hrají operátory skuteční aktivní pracovníci z tísňových linek záchranky, hasičů a policie. A kdyby viděli, že je ve scénáři nějaká úplná blbost, mohou se ozvat,“ brání rádoby reality show spolupracovník Primy.

A rovnou prozradil, jak to bude s Linkou 112 do budoucna.

„Máme natočených patnáct dílů, tedy na tři týdny vysílání. A tím to končí. Hledali jsme termín, kdy bychom ten formát vyzkoušeli, jestli by na diváky fungoval. Před Vánoci se to hodilo velmi dobře, protože začala být mezera ve vysílání Policie v akci, tak jsme se rozhodli to nasadit. Samozřejmě se to bude vyhodnocovat, ale moc návratu nevěřím,“ dodal s tím, že proti Policii v akci, která se od ledna vrací, stála Stodvanáctka až pětkrát víc. Ať už na honorářích nebo na nutnosti pronajmout víc vozidel, kostýmů a podobně.

Související články

Další články