Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Strašná rána pro Evu z Holek pod zámkem: Má s ním 10 dětí, vrazil jí kudlu do zad

+ Dalších 11 fotografií
Dnes večer bude pokračovat vysílání reality show Holky pod zámkem. V premiérovém díle budou mít diváci jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku ženám, které se daly na dráhu zločinu.

Ve středu bude odvysílán nejnovější díl reality show nazvané Holky pod zámkem. Televizní diváci díky ní mohou sledovat život žen, které jsou odsouzeny za zločiny a odpykávají si tresty v nápravných zařízeních. Štáb televize Nova sledoval jejich vězeňské životy po celý rok. „Holky pod zámkem“ si během celoročního natáčení prošly ne úplně jednoduchými životními situacemi. Některé si sáhly na úplné dno.

Jednou z vězeňkyň je také paní Eva (47). Ta byla odsouzena vůbec poprvé. Za mříže se dostala za podvod a musí si tam odsedět dva a půl roku. Evu podporovala především rodina, proto předpokládala, že až ji propustí, najede do starých kolejí. Myslela si, že se její život vrátí do normálu. Bohužel ale přišla velká rána. Když se Eva dozvěděla, že partner, se kterým žila dlouhých 28 let, má jinou ženu, zhroutil se jí svět. Její partner prý nezvládl samotu a potřeboval někoho, kdo vedle něho bude i fyzicky. Pro Evu je to tak těžké hlavně kvůli tomu, že spolu mají deset dětí. Děti jsou teď jejím hnacím motorem, co ji drží nad vodou.

Související články

Další články