Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nevlastní dcera Gottové promluvila: Za všechno trápení může Dominika

Zdroj: eXtra.cz, archiv N. M. Tolkki
+ Dalších 17 fotografií
exkluzivně
Zrada přišla z nečekaného místa. Dominika Gottová (46) se snad nedočká ani chvíle klidu. Sotva jí přestal dělat ze života peklo nevěrný manžel Timo Tolkki (53), navezla se do ní jeho dcera. Její slova pro eXtra.cz si nejslavnější pražská barmanka za rámeček nedá. Dvě osudové ženy finského alkoholika spolu přitom mívaly dobré vztahy.

Macecho, dej si na mě pozor! Mluvili jsme s dcerou manžela Dominiky Gottové, která z toho nevychází vůbec dobře!

Tolkki si na výchově Niny, jež je jeho jediným potomkem, mohl zřejmě dát víc záležet. Už i nedaleko Helsinek, kde dívka žije se svým přítelem, si všimli, že Timova výprava do Prahy ani po měsíci nenese kýžené ovoce. Ale místo toho, aby svému tátovi domluvila a zachránila ho před ním samotným, si Nina kopla do své nevlastní matky.

Za problémy, ve kterých se Timo už delší dobu zmítá, prý může Dominičin úprk z finské metropole. „Můj táta že je ten špatný? Dominika je ta, která ho opustila a nechala v Helsinkách samotného,“ řekla eXtra.cz kytaristova dcera. „Táta se chce jen kamarádit a být s ní v kontaktu. Ještě aby ne, když byli tak dlouho manželé. Tak proč každý říká, že dělá špatné věci?“ nechápala podrážděná dívka.

Timo u Gottových

Dominika Gottová se do finského kytaristy Tima Tolkkiho zamilovala na sklonku 90. let. Potom za ním odešla do Helsinek a tajně se vzali. Karel Gott se o tom dozvěděl až v roce 2017. V prosinci Dominiky oznámila rozvod, ale ten se zatím zasekl na mrtvém bodě.

Více o tématu

Ještě neztratil naději

Nina se narodila z Tolkkiho prvního manželství s Annou-Marií. S Gottovou děti nikdy neměli.

Timo původně do stověžaté přiletěl získat zpátky srdce Dominiky, troufalý plán ale ztroskotal už po několika dnech. Od toho momentu vystřídal několik hotelů. Nakonec se usadil v jednom na Žižkově a tvrdí, že pracuje na albu věnovanému Karlu Gottovi a jeho nejstarší dceři.

Od desky si nejspíš stále slibuje i usmíření s Dominikou. Ještě předtím by však měl domluvit Nině, aby na ni přestala shazovat vinu za jeho přešlapy.

Rozvod: Dominika Gottová a Timo Tolkki

Související články

Další články