Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nevěrný Timo přiletěl za Dominikou Gottovou: Vyžebral si hotel, tam se chtěl zabít

Zdroj: eXtra.cz, archiv
+ Dalších 24 fotografií
šílené!
Stýskalo se mu po stále ještě manželce, tak si sbalil batůžek a z dalekého Mexika letěl až do Prahy. Jenomže Dominika Gottová (46) na maniodepresivního Tima Tolkkiho (53), který se pere i se závislostí na alkoholu, není zvědavá. Žádost o rozvod platí a finský muzikant se pomoci u dcery Karla Gotta (†80) nedočkal. Musí přespávat v hotelu a o peníze žadoní u fanoušků, navíc nepřestává vyhrožovat sebevraždou.

Bez koruny, oblečení a s pouhými zbytky sebeúcty přiletěl Timo Tolkki (53) za Dominikou Gottovou (46) do Prahy. Pro ženu, která se snaží dát si život do pořádku, to byl šok. Měli se totiž vidět až za dva měsíce.

Finský metalový kytarista to ale nedokázal vydržet a Dominiku přepadl už v sobotu odpoledne v práci. Gottova dcera, jež se živí jako barmanka v nákupním centru Palladium, se musela přemáhat, aby mu nevlepila facku. Podle portálu Blesk.cz Timo u Dominiky nepochodil. Navíc mu ukradli peněženku, a tak si musel pár stovek na hotel vyžebrat u fanoušků. Šárka Rezková (50), u které Dominika bydlí, byla odhodlaná na Tolkkiho zavolat policii, kdyby se před jejím domem jenom ukázal.

Příznivců má kupodivu ještě dost, takže si hoví v hotelu v centru metropole. „Zrovna jsem se ubytoval v úžasném hotelu. Pokoj a ten výhled jsou tak nádherné. Miluju Prahu,“ pochlubil se Timo. Má v plánu zůstat alespoň tři týdny a zabojovat o Dominičino srdce. Stále věří, že se mu to povede, nevěra mu bude odpuštěna a budou spolu zase šťastní. Gottová je ale opačného názoru.

Sebevražda

„Celou sobotu mi Timo neustále volal, ale já jsem byla do večera v práci. Pak mi začal vypisovat, že spáchá sebevraždu. Ztrácí kontrolu nad tím, co dělá! Na rovinu vám řeknu, že se k němu vracet nebudu. Ale tu situaci nějak musím řešit,“ řekla Dominika zmíněnému webu s tím, že v ideálním případě se Timo vrátí do Finska a nechá se zavřít do léčebny.

Poslechne, anebo bude pokračovat v destrukci sebe i Dominiky? To se ukáže v nejbližších dnech…

Související články

Další články