Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Timovo pražské trápení: Ta žena mě zneužila, pláče manžel Dominiky Gottové

Timovo pražské trápení: Ta žena mě zneužila, pláče manžel Dominiky Gottové
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 17 fotografií
a dost!
Dávno měl odjet za kopečky, ale plány očividně přehodnotil. Timo Tolkki (53) zůstal navzdory slibům o cestě do Mexika v Praze a noční můra Dominiky Gottové (46) pokračuje. Nezodpovědné chování se už začalo vracet i samotnému muzikantovi, který je závislý na alkoholu. Podle svých slov se stal obětí velké lži o sexu na jednu noc!

Už v pátek měl Timo Tolkki mávat Praze z letadla, svou základnu v žižkovském hotelu však stále neopustil. Nejspíš se za to proklíná, stalo se mu totiž něco, z čeho finského alkoholika nevyseká ani Dominika Gottová

"Jistá osoba jménem Jarka Kavi rozhlašuje lži, že jsme spolu strávili noc. Je to lež," rozčílil se Timo, jehož pověst záletníka ho ovšem předchází. Reportéři eXtra.cz se sami přesvědčili, že z lákání žen do postele by složil maturitu s vyznamenáním. Tentokrát má být ale všechno jinak. "S dotyčnou nejsme ani facebookoví přátelé. Očividně se jedná o falešný profil s jeho nebo její jedinou fotografií a čtyřmi přáteli. Ukázkový falešný profil. Nikdy jsem s osobou tohoto jména nesetkal," zuří muzikant.

Přichází o kamarády

Manžel Gottové je naštvaný především proto, že kvůli údajně smyšlenému osočení se k němu obracejí zády kamarádi. Dominika už nad ním hůl zlomila a o to víc teď Timo potřebuje blízké, kteří za ním budou stát. Vypadá to však, že má smůlu...

"A teď se proti mě obrátil i můj nejlepší kamarád, který této osobě věří víc než mě. Takže přicházím o člověka, o kterém jsem si myslel, že je mým skutečným přítelem. Myslím, že opravdový kamarád věří víc vám než nějakému stupidnímu falešnému profilu," dodal sklesle bývalý metalový kytarista.

Tolkki opakovaně tvrdí, že ve své žižkovské špeluňce složil album věnované Karlu Gottovi a Dominice. Ta už tři měsíce slibuje v průšvizích zmítanému manželovi rozvod, stále je ale v nedohlednu. Obměkčí ji písničky věnované jí a milovanému tatínkovi? To je zatím ve hvězdách.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy