Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poprvé po smrti táty je Dominika Gottová šťastná: Kytice růží od tajemného ctitele

Poprvé po smrti táty je Dominika Gottová šťastná: Kytice růží od tajemného ctitele
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 30 fotografií
exkluzivně
Dominiku Gottovou (46) v práci navštívil tajemný ctitel. Mistrovu dceru obdaroval uprostřed směny za barem neznámý chlapík rudými růžemi. Bylo znát, že jí pugétem rozjasnil jinak pochmurný den. Už pět dní totiž dělá Dominice ze života peklo manžel a maniodepresivní alkoholik Timo Tolkki (53). Ten přiletěl z Mexika do Prahy zabojovat o její srdce. Skoro by se mohlo zdát, že už finského muzikanta někdo předběhl.

Čtyři měsíce držela smutek, ale ve středu vyšlo v jejím životě slunce znovu na obzor. Dominika Gottová byla zrovna v práci, když ji oslovil muž s kyticí růží. Jakmile spatřil její tvář, bez váhání jí pugét předal. Z nejstarší dcery Karla Gotta (†80) v ten moment jako lusknutím prstu spadly veškeré starosti.

"Děkuji, jsou moc krásné," zaslechli jsme od Dominiky, které květiny vykouzlily na tváři úsměv od ucha k uchu.

Romantika u baru

Muž na Gottovou vrhal zamilované pohledy plné chtíče, není však jasné, zda se jí přišel dvořit přímo on. Vyloučit se nedá ani varianta, že byl pouhým poslem opravdového ctitele. A tím může být kdokoliv, ve hře je i Timo Tolkki Tomu sice Dominika už dva měsíce vyhrožuje rozvodem, zatím se ale k žádné akci nerozhoupala. Třeba čekala právě na romantické gesto, jímž obdarování kyticí nepochybně je, aby si mohla manžela pustit zpátky k tělu.

Závislosti Dominiky a Tima

Závislosti Dominiky a Tima

Dominika Gottová a Timo Tolkki to dali dohromady v roce 2002. S finským muzikantem se Mistrova nejstarší dcera v roce 2015 rozešla. Právě v tomto období měly začít její problémy s alkoholem. Vodkou prý zapíjela i prášky. Přetrvávaly až do léta 2019, kdy nemocnému otci slíbila, že s pitím nadobro sekne. Zda jeho přání splnila, ví jenom sama Dominika. Timo začal pít první ligu neznámo kdy, jisté však je, že zatím rozhodně nepřestal.

Více o tématu

Dominika se do rodné Prahy vrátila začátkem prosince. Minulost i většinu věcí nechala v Helsinkách a vyrazila vsříct novému životu. A tak tochu doufala, že se s Timem uvidí už pouze u podpisu rozvodových papírů. Jenomže finský muzikant v sobotu dorazil a hned se vypravil za manželkou do práce.

Praha je Tolkkiho novým domovem pět dní a za tak krátkou dobu toho stihl mnoho. Oživil i svůj starý koníček, a sice vyhrožování sebevraždou. Že se podřeže, hlásal do světa přes sociální síť. Později se za nevhodné chování omlouval. Přehnal to ale s útokem na vdovu Ivanu Gottovou (44).

Křivdy

Na Gottovu životní lásku vytáhl údajnou starou křivdu, prý Mistrovi zakazovala s Timem spolupracovat. Ivana Tolkkiho alkoholické výlevy nenechala bez odezvy. „Je to absolutní nesmysl, Timo nikdy za panem Karlem Gottem nepřišel s žádným pracovním nápadem. Navíc paní Gottová svému muži nikdy nic nezakazovala!“ řekla eXtra.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

Uvidíme, zda se Dominice povede od Tima skutečně odpoutat, anebo zůstane u pouhých slov. Růže však dokáží divy, a pokud nebyly od Tolkkiho, kdoví, jak to dopadne...

Trable Gottových: Dominika, Timo a Ivana

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy