Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

K hrobu Karla Gotta přichází první fanoušci: Pietní místo se plní svíčkami a květinami VIDEO

+ Dalších 20 fotografií
video
Hrob Karla Gotta (†80) byl dokončen. Od sobotního rána se na hřbitově na Malvazinkách shromažďují lidé, kteří chtějí před Vánoci vzdát Mistrovi hold, poklonit se jeho památce a na pietní místo položit květinu, sošku či zapálit svíčku. Přinášíme vám video z místa posledního odpočinku Zlatého slavíka, k němuž přichází stále více lidí.

Zpráva o tom, že hrob Karla Gotta byl dokončen, se roznesla velmi rychle. Příznivci, kteří mají možnost, už přichází na hřbitov na Malvazinkách, aby legendárnímu zpěvákovi vzdali hold. První fanynka dorazila už v 8 hodin ráno a od té doby se počet návštěvníků zvyšuje.

K návštěvě hrobu veřejnost vyzvala sama vdova Ivana Gottová. Fanoušci jsou rádi, že mají kde Mistrovi složit poklonu a zaměstnanci hřbitova očekávají v sobotu enormní návštěvnost. Není pochyb o tom, že se svíčkou či květinou v ruce dorazí minimálně desítky, dost možná i stovky lidí.

Web eXtra.cz vám přináší exkluzivní reportáž z pietního místa. Je evidentní, že na hrobě se kromě svíček a květin začínají kupit i sošky andělíčků. Lidé Karlu Gottovi před Vánoci přichází projevit úctu. Na video se podívejte nahoře.

Související články

Další články