Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

K hrobu Karla Gotta přichází první fanoušci: Pietní místo se plní svíčkami a květinami VIDEO

+ Dalších 20 fotografií
Hrob Karla Gotta (†80) byl dokončen. Od sobotního rána se na hřbitově na Malvazinkách shromažďují lidé, kteří chtějí před Vánoci vzdát Mistrovi hold, poklonit se jeho památce a na pietní místo položit květinu, sošku či zapálit svíčku. Přinášíme vám video z místa posledního odpočinku Zlatého slavíka, k němuž přichází stále více lidí.

Zpráva o tom, že hrob Karla Gotta byl dokončen, se roznesla velmi rychle. Příznivci, kteří mají možnost, už přichází na hřbitov na Malvazinkách, aby legendárnímu zpěvákovi vzdali hold. První fanynka dorazila už v 8 hodin ráno a od té doby se počet návštěvníků zvyšuje.

K návštěvě hrobu veřejnost vyzvala sama vdova Ivana Gottová. Fanoušci jsou rádi, že mají kde Mistrovi složit poklonu a zaměstnanci hřbitova očekávají v sobotu enormní návštěvnost. Není pochyb o tom, že se svíčkou či květinou v ruce dorazí minimálně desítky, dost možná i stovky lidí.

Web eXtra.cz vám přináší exkluzivní reportáž z pietního místa. Je evidentní, že na hrobě se kromě svíček a květin začínají kupit i sošky andělíčků. Lidé Karlu Gottovi před Vánoci přichází projevit úctu. Na video se podívejte nahoře.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy