Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Předvánoční dárek fanouškům: Vdova Ivana zve veřejnost k hrobu Karla Gotta

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 14 fotografií
pozvání
Trvalo to několik týdnů, ale hrob Karla Gotta (†80) je konečně kompletní a fanoušci tak mohou přijít a vzdát legendárnímu zpěvákovi hold. Ivana Gottová (43), které bylo nedokončené pietní místo příznivci vyčítáno, nyní veřejnost vyzývá k jeho návštěvě. Těm, kteří ji po smrti jejího muže podporují, poslala i dojemný vzkaz.

Fanoušci dlouho čekali na to, že se budou mít kde poklonit oblíbenému zpěvákovi Karlu Gottovi. Mistr v říjnu prohrál svůj boj s akutní leukemií a nyní už byl k věčnému spánku uložen na hřbitově na Malvazinkách. Vdova Ivana Gottová vyzývá fanoušky k jeho návštěvě.

Jak slíbila, tak také udělala. O dokončení hrobu svého zesnulého manžela dala Gottová fanouškům vědět na jeho oficiálních stránkách. „Vážení a milí příznivci mého manžela, jak jsem slíbila, touto cestou vám mohu oznámit, že místo posledního odpočinku našeho milovaného Karla je dokončeno. Níže si můžete stáhnout mapku, která vás na hřbitově Malvazinky dovede nejkratší cestou k jeho hrobu,“ napsala Ivana.

„Ještě jednou děkuji vám všem, kteří jste naší rodině vyjadřovali a stále vyjadřujete slova podpory a útěchy. Děkuji za všechny e-maily, zprávy, dopisy, kondolenční knihy, andílky i dárky. Velmi si vašich laskavých slov vážím, jsou pohlazením pro naše bolavá srdce,“ vzkázala vdova těm, kteří jí po smrti Gotta stále vyjadřují podporu.

Smutné Vánoce

Ačkoliv sama Ivana společně s dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií stráví první Vánoce bez milovaného manžela a tatínka, našla dostatek sil na to, aby Mistrovým příznivcům popřála krásné svátky. „Přeji vám krásné a klidné Vánoce v kruhu svých nejmilovanějších. Zdraví a láska bližních je největší dar a štěstí. Ať se vám obojího dostane požehnaně. Srdečně a s láskou, Ivana Gottová,“ dodala.

Související články

Další články