Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Kosmetička Dominika Gottová se narodila 25. června 1973. Dominika je prvorozená dcera zpěváka Karla Gotta. Příjmení Gottová začala používat až ve svých 15 letech. Do té doby se jmenovala po své matce tanečnici Antonii Zacpalové Dominika Zacpalová.

Když se Dominika narodila, Gott už s její matkou nebyl. Neměl ani tušení, že je těhotná. Jeho někdejší milenka Antonie Zacpalová mu o dceři řekla, až když byla na světě. Karel Gott ji měl údajně poprvé vidět až půl roku poté. Před veřejností i svými blízkými její existenci dlouho tajil. Na nemanželského potomka měli přijít novináři v západním Německu, kde Gott koncertoval. Poprvé o ní informoval německý deník Das Goldene Blat. U nás jako první zprávu uveřejnil Mladý svět. V té době bylo Dominice 9 let.

Dominika vystudovala hotelovou školu a později pak pracovala jako servírka (a následně provozní) v pražské luxusní restauraci La Provence.

Když jí bylo 28 let, zamilovala se do finského hudebníka Tima Tolkkina, který hrál na kytaru v heavymetalové skupině Stratovarius. Odstěhovala se za ním do Finska, kde se živila jako barmanka a servírka. Kromě práce v pohostinství studovala také kosmetiku.

Kytaristu Tima si později tajně vzala. Se svatbou se nepochlubila ani svému otci, ten se o ní dozvěděl až s několikaletým zpožděním. Do rodné vlasti jezdila jen sporadicky. Na delší dobu dorazila na začátku roku 2015 (po 13 letech ve Finsku), kdy se svým manželem údajně kvůli jeho maniodepresivní psychóze rozešla.

V ČR se živila jako kosmetička. Po více než roce se však vrátila ke svému manželovi do Finska.

Po oslavě osmdesátin jejího otce Karla Gotta prozradila, že se chystá podstoupit léčebné terapie a zbavit se závislostí na alkoholu a lécích Svému otci slíbila, že s problémy úspěšně zabojuje. Problémy s alkoholem začala údajně mít v době, kdy opustila manžela a vrátila se do Čech. Zhruba v té době začal mít zdravotní problémy její otec i matka. Navíc se řešily rodinné spory o majetek. K léčbě se rozhodla především kvůli svému chování v Praze, kde byla na návštěvě ku příležitosti Mistrových osmdesátin. Peníze na léčení už dostala i několikrát, ale vždy je nakonec utratila za něco jiného.

Její otec Karel Gott zemřel 1. října 2019 krátce před půlnocí v kruhu své rodiny.

Rozpad manželství

Krátce na to vypukla další manželská krize. Dominika uvedla, že je jejich manželství v troskách a spěje ke konci. Timo přestal úplně přispívat do rodinného rozpočtu a všechny výdaje musela Dominika hradit z platu servírky v helsinské v sushi restauraci. Dominika také přiznala, že už mají léta oddělené ložnice. Nedostatek intimních radovánek má na krachu jejich vztahu také svou roli. Na konci listopadu ohlásila Dominika Gottová rozvod. Dominika prozradila, že přistihla svého manžela při sexu s téměř o třicet let mladší dívkou z Mexika. Finský hudebník jí byl nevěrný pod vlastní střechou. Situace vygradovala, když Dominika našla dopis s půlročním nedoplatkem za nájem. Rozhodla se od manžela znovu utéci a vrátit se do České republiky.

Rodina Dominiky Gottové

Zásadní ženy Karla Gotta (milenky, manželky i dcery)

 • Olga Svobodová zpěvačka z kavárny Alfa, se kterou přišel o panictví
 • Evelyna Steimarová sestra Jiřího Kodeta se kterou chodil na začátku 60. let
 • Antonie Zacpalová  - matka jeho dcery Dominiky Gottové
 • Jitka Svobodová sexy tmavovláska se s Gottem rozešla po provalení jeho druhého otcovství
 • Alice Kovácsová s Gottem se seznámila v roce 1983 a deset let byla jeho milenkou. Jejich vztah, který platonicky trval i dál, vyšel na povrch až teprve v roce 2017. Z Ivany Gottové a Alice Kovácsové se staly rivalky. Gott se postavil na stranu Ivany.
 • Iveta Kolářová matka jeho dcery Lucie Kovaříkové (rozené Kolářové)
 • Martina Formanová (roz. Zbořilová) s budoucí manželkou režiséra Miloše Formana chodil ve druhé polovině 80. let
 • Manuela Pechová pro svou "Kakaovou" nazpíval i písničku Rozešla se s ním ona. A to tak, že odletěla na dovolenou do Kanady a už se nevrátila
 • Marika Sörösová dvouletý vztah, který spěl ke svatbě, ztroskotal na Gottových nevěrách a Maričině žárlivosti
 • Taťána Smutná vystřídala po jeho boku Mariku a právě ona byla příčinou její akční žárlivé scény. Jejich vztah ale časem vyšuměl
 • - "Ivana Gottová":www.extra.cz/tema/ivana-gottova - jediná žena, které se podařilo Karla Gotta dostat do chomoutu. Vzali se v roce 2008 v Las Vegas. Porodila mu dcery "Charlotte Ellu":https://www.extra.cz/tema/charlotte-ella-gottova a "Nelly Sofii":https://www.extra.cz/tema/nelly-sofie-gottova

Články