Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na Primě hoří v redakci zpravodajství barikády! Šéfka Obzinová bojuje o přežití: Hysterické záchvaty, výpovědi a fízlování esemesek!

Jitka Obzinová na Primě šéfuje zpravodajství.
Zdroj: Profimedia.cz

Takhle veselo už na Primě dlouho nebylo. Jen co v redakci zpráv odezněly emoce po vynuceném odchodu Jiřího Pomejeho (48), začaly se dít věci, které v mnohém připomínají grotesku, uprostřed které bojuje o holé přežití šéfka zpravodajství Jitka Obzinová (49).

Té dala v týdnu výpověď reportérka VIP zpráv Tereza Jemelíková (29) a média začala spekulovat o důvodech odchodu oblíbené novinářky, která je prý na pracovišti terčem ústrků. Zatímco oficiálně odchází reportérka do TV Barrandov a s televizí se papírově korektně rozchází, pravda je mnohem zajímavější.

Obzinová obvinila Jemelíkovou z vynášení informací, což prý dokazuje výpis jejího služebního telefonu, který Obzinová rozdistribuovala po svých podřízených a ze kterého vyplývá, že si Jemelíková psala a volala se dvěma bulvárními novináři, kteří se dlouhodobě zabývají televizním zákulisím – Davidem Zápalem (37) a naším šéfem Pavlem Novotným (32). Toto je pro ukázku autentický mail z vnitřní komunikace na Primě, kde si zaměstnanci evidentně před "velkou sestrou" a členkou legendární "ženské mafie" nemohou být jistí ničím:

Od: Obzinová Jitka

Datum: 5. dubna 2013 20:51

Předmět: Práskání na redakci

Komu: Redakce

Vážení kolegové,

požádala jsem o výpis hovorů od nás do dvou bulvárních směrů, na pana Novotného a pana Zápala, více než 40 hovorů a sms měla Jemelíková, k nahlédnutí výpis u mne, jen aby bylo jasno. Nikdy nenahlížím do výpisu a zachovávám vaši konverzaci pouze vám, ale s ohledem na okolnosti jsem výjimečně požádala o propojení nás s těmito dvěma čísly, což vám ukážu, ničí soukromí opravdu není ohroženo!

Jitka Obzinová

Následně měla Obzinová v newsroomu televize hystericky ječet na Jemelíkovou a minimálně desetkrát zopakovat, že "je svině", u čehož mělo být deset až dvanáct svědků (redakce eXtra.cz má jejich seznam k dispozici). Obzinová však celou věc bagatelizuje.

Jemelíková podala na svou stále ještě nadřízenou stížnost vedení televize, kterou se má tzv. "board" neboli nejužší vedení Primy zabývat v pondělí.

Redakce eXtra.cz případ Jemelíkové nadále sleduje a šéfredaktor našeho webu Pavel Novotný zvažuje společně s vydavatelem na Obzinovou podat trestní oznámení, protože má kvůli jejímu fízlování doma tichou domácnost, neboť šedesát sms s blondýnou je šedesát sms s blondýnou.

Rezonují i dozvuky údajné hádky Obzinové s jejím nejbližším spolupracovníkem a moderátorem nedělní Partie Janem Punčochářem (34), který má být údajně v podmínečném vyhazovu. Jeho skutečné důvody redakce eXtra.cz zná, ale bude je z taktických důvodů medializovat až poté, co Prima vydá k situaci oficiální prohlášení.

Obzinová je navíc v těchto těžkých dnech oslabená o své kolegyně ze slavné "ženské mafie na Primě". Její pravá ruka Zuzana Brzáková je na týdenní dovolené mimo signál a k moři se jela válet i Ivanka Gottová (37). Obzinovou tak čekají složité dny, ve kterých ji čeká i jiná práce než pročítání výpisů mobilů jejích podřízených a hledání dalších údajných práskačů.

Související články

Další články