Že se ve zpravodajské redakci na Primě dějí dost zásadní věci a je tam pěkně dusno, se už ví dlouho, jen teď začínají vyplouvat na povrch případy, jak si redaktoři pod vedením Jitky Obzinové (49) „užívají“. Podle dnešních informací deníku Blesk se moderátor diskuzního pořadu Partie Jan Punčochář (34) údajně v pátek drsně porafal se šéfkou zpravodajství Obzinovou.

„Pohádali se ještě v kanceláři, pak pokračovali i na chodbě,“ řekl Blesku zdroj z Primy. Sám Punčochář se zatím k incidentu příliš nevyjádřil. Podle některých informací mu prý hrozí z televize výpověď.

„Je to na 80 procent, Punčochář tady skončil, všichni o tom mluví, v pátek tu ale Obzinová neřvala jenom na něj,“ upozornil nás zdroj z redakce zpravodajství, ale Prima oficiálně celou věc bagatelizuje: „Koukněte zítra na Partii, normálně ji Punčochář bude moderovat,“ napsal nám rozverně tiskový mluvčí televize Václav Mazánek a vyvrátil tak výsledek interní ankety redakce eXtra.cz, která se přikláněla spíše k tomu, že v Partii v neděli zaskočí všehoschopná Ivana Gottová (37).

Redakce eXtra.cz připravuje exkluzivní materiál k informacím o údajném odchodu Punčocháře a je to vážně síla. Další info již brzy na eXtra.cz.