Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Liam Neeson má 68: Jeho životem prošla spousta žen, randil i s Baby z Hříšného tance

Liam Neeson má 68: Jeho životem prošla spousta žen, randil i s Baby z Hříšného tance
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Liam Neeson slaví 68. narozeniny. Herec známý z mnoha akčních filmů i komedií byl svého času velmi oblíbený mezi ženami a on sám měl pro pohledné krásky velkou slabost. V životě měl proto spoustu vztahů nebo jen krátkých románků. Jeho srdce zlomila jen jedna žena, jeho manželka Natasha Richardson, která ve 45 letech tragicky zemřela.

Herec Liam Neeson se narodil 7. června 1952 v Irsku. Zprvu se chtěl stát řezníkem. V devíti letech začal boxovat, v patnácti mu jeden z protivníků v ringu zlomil nos, což se projevilo na jeho vzhledu. Právě díky němu je ale mezi ostatními herci dnes nepřehlédnutelný.

Možná i Liamův neobvyklý vzhled má co do činění s velkým zájmem žen, které by na herce hlavně v 80. a 90. letech bez problémů stály fronty. Neeson byl ale vždy velmi vybíravý a životem si nechal projít jen ty největší krásky.

Liam Neeson a vztahy

Hned první slavnou přítelkyní Liama Neesona byla neméně slavná herečka Helen Mirren Ta vypadá skvěle i dnes ve svých 74 letech a v minulosti platila za jednu z nejkrásnějších hereček. S tou Neeson vydržel celých 5 let.

V roce 1988 se dal Liam dohromady s herečkou s oslnivým úsměvem Julií Roberts Vztah vydržel pouhé dva roky a jako náhradu si herec na čas vybral krásnou Brooke Shields Další krátké románky měl Neeson s Jennifer Grey, modelkou Janicí Dickinson, Barbrou Streisand či kontroverzní zpěvačkou Sinéad O'Connor

Natasha Richardson

Osudovou láskou Neesona byla herečka Natasha Richardson Tu si v roce 1994 vzal, měli spolu dvě děti a jejich manželství bylo jako vystřižené z pohádky. Jejich příběh ale šťastný konec neměl - Natasha v roce 2009 zemřela po nehodě na lyžích v rezortu Mont Tremblant. Liamovi to zlomilo srdce.

Po smrti Natashy měl Neeson románek s PR agentkou Freyou St. Johnston, která mu po psychické stránce velmi pomohla. Podle amerických médií si ale uvědomil, že stále miluje svou zesnulou ženu a vztah se proto dokonce i přes zásnuby rozpadl. Na všechny ženy Liama Neesona se podívejte v galerii.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy