Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Naďa Konvalinková slaví 69: Smutná příčina jejího letitého boje s nadváhou odhalena

Naďa Konvalinková slaví 69: Smutná příčina jejího letitého boje s nadváhou odhalena
Zdroj: Česká televize, Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
narozeniny
Naďa Konvalinková (69), která dnes slaví narozeniny, bývala v minulosti považovaná za sexsymbol. Herečka se chlubila útloučkou postavou a něžnou tvářičkou. V 70. a 80. letech po ní zatoužil nejeden televizní divák. Co se stalo, že Konvalinková tak přibrala a kil navíc se už nikdy nezbavila?

Nádherná herečka, po které muži toužili. Taková byla Naďa Konvalinková za socialismu. Dnes slaví už 69. narozeniny, navzdory snaze stále s kilogramy navíc!

Jednou z nezapomenutelných rolí Konvalinkové je rozkošná Květuška z komedie Adéla ještě nevečeřela Co se stalo, že začala útlounká dívka ze dne na den přibírat? Vítězit u ní začaly geny po otci. S tím se nedalo nic dělat. Jenomže Naďa měla i další trápení, které snášela dlouhých pětadvacet let. Manželství s Oldřichem Kaiserem (64) nebylo pro herečku nic příjemného.

„Někdy jsem si připadala jako hadr na podlahu. Bohužel jsem se nepoučila a vzala si člověka, který se nikdy neměl ženit. To je člověk, jenž by měl žít sám, i když on žít sám neumí. Je to povaha, která bezpečí, jistotu a spolehnutí dát nemůže a neumí. Tenkrát jsem si to neuvědomovala. Byla jsem zamilovaná,“ zpovídala se Naďa v knize Rozpuštěné bolesti o manželství.

Rozvod a diety

Kaiser měl problémy s alkoholem. Během manželství s Konvalinkovou zplodil nemanželské dítě, u jedné milenky zdaleka neskončil. Naďa nakonec v roce 2004 podala žádost o rozvod.

Navzdory snaze se jí nedaří kilogramy navíc shodit. "Vyzkoušela jsem už všechny diety na světě a jak vidíte, nefungovaly. Nemyslím si, že hodně jím, ale spíš se špatně stravuji. Celý den nejím, pak přijdu v noci z divadla a vyjím lednici," svěřila webu Blesk.cz. Konvalinková už se ale s nadváhou nejspíš smířila a je spokojená.

Související články

Další články