Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Královna Alžběta II. k princezně Beatrice: Svatba bude, ale mám dvě podmínky

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
hostina
Nejstarší dcera Sarah Ferguson (60) princezna Beatrice (31) se letos koncem května provdá za svého snoubence Edoarda Mapelli Mozziho (37). Britský deník Daily Mail uvedl, že princeznina svatba bude sice v královské kapli St. James's Palace, ale hostina bude omezena jen na luxusní stan v zahradách Buckinghamského paláce.

Princezna Beatrice je nejstarší dcerou vévody a vévodkyně z Yorku Sarah Ferguson a prince Andrewa. Je devátá v pořadí na královský trůn a je to také sestřenice prince Harryho a Williama.

Pohádková svatba v květnu

29. května se má provdat za sedmatřicetiletého stavebního podnikatele jménem Edoardo Mapelli Mozzi. Znají se už od dětství, dali se dohromady v roce 2018 a v září loňského roku se po ani ne ročním vztahu zasnoubili. Královna Alžběta II. už před časem dovolila, že se může pár nechat oddat v královské kapli v St. James's Palace, má to ale háček.

Královniny podmínky

Podle deníku Daily Mail se jejich hostina bude konat v luxusním stanovém přístřešku v zahradách Buckinghamského paláce, královna však zakázala jakýkoliv přístup hostů přímo do paláce. Pár si také nesmí nechat nafotit svatební fotografie uvnitř paláce.

Žádné zbytečné starosti

Má se za to, že královnina vnučka Beatrice podmínky a nabídku přijala, nejspíš i kvůli tomu, že nechce přidělávat zbytečné starosti po smutném období, které královna Alžběta a celá královská rodina zažívala posledních několik týdnů.

V rozhovoru pro Daily Mail blízký zdroj uvedl: „Bea byla nadšená a vděčná. Bylo to velmi speciální gesto, protože se jedná o první svatební hostinu v Buckinghamském paláci od svatby Kate a Williama.“

Související články

Další články