Královna Alžběta II. k princezně Beatrice: Svatba bude, ale mám dvě podmínky
Princezna Beatrice je nejstarší dcerou vévody a vévodkyně z Yorku Sarah Ferguson a prince Andrewa. Je devátá v pořadí na královský trůn a je to také sestřenice prince Harryho a Williama
Pohádková svatba v květnu
29. května se má provdat za sedmatřicetiletého stavebního podnikatele jménem Edoardo Mapelli Mozzi Znají se už od dětství, dali se dohromady v roce 2018 a v září loňského roku se po ani ne ročním vztahu zasnoubili. Královna Alžběta II. už před časem dovolila, že se může pár nechat oddat v královské kapli v St. James's Palace, má to ale háček.
Královniny podmínky
Podle deníku Daily Mail se jejich hostina bude konat v luxusním stanovém přístřešku v zahradách Buckinghamského paláce, královna však zakázala jakýkoliv přístup hostů přímo do paláce. Pár si také nesmí nechat nafotit svatební fotografie uvnitř paláce.
Žádné zbytečné starosti
Má se za to, že královnina vnučka Beatrice podmínky a nabídku přijala, nejspíš i kvůli tomu, že nechce přidělávat zbytečné starosti po smutném období, které královna Alžběta a celá královská rodina zažívala posledních několik týdnů.
V rozhovoru pro Daily Mail blízký zdroj uvedl: „Bea byla nadšená a vděčná. Bylo to velmi speciální gesto, protože se jedná o první svatební hostinu v Buckinghamském paláci od svatby Kate a Williama.“
Mia s Danielou rozjely ve Zrádcích temnou hru. Drsná manipulace a nová oběť na obzoru
Související články
Rasismus v královské rodině: Unikla identita těch, kteří se ptali na barvu pleti Harryho syna
Další tvrdá rána pro Harryho a Meghan. Na Vánoce budou sami, rodina v čele s Williamem je odstřihla
Princ Harry odmítl pozvánku na královy narozeniny. S otcem téměř nekomunikují, napětí v rodině rozdmýchala další kniha
Nenasytná Meghan ztrpčovala poslední chvíle královně: Zajímá ji jen sláva, tvrdí zdroj
Namydlení Harry a Meghan ve válce s rodinou: Král jim sáhl na peníze, Williamův pobočník donášel
Milostné avantýry prince Harryho: Tulení s herečkou v nočním klubu i vztah se starší moderátorkou
Princ Harry je v Anglii jako bezdomovec: Rodina ho nenechá přespat v jediném z mnoha královských sídel
Královská rodina může slavit! Princezna Beatrice porodila krásné miminko