Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Garáž, jímka a chlívek pro prase: Tak vypadá dům, kde hledají tělo Jany Paurové

Garáž, jímka a chlívek pro prase: Tak vypadá dům, kde hledají tělo Jany Paurové
Zdroj: archiv rodiny
+ Dalších 24 fotografií
pátrání pokračuje
Kriminalisté ve spolupráci s hasiči už čtvrtý den intenzivně hledají stopu, která by jim pomohla objasnit, co se stalo s pohřešovanou Janou Paurovou. Její manžel tvrdí, že v únoru 2013 záhadně zmizela z postele uprostřed noci. Příbuzní pohřešované ženy si myslí, že Jana z domu nikdy neodešla, že někde na pozemku je ukryté její tělo. Jak to v domě vypadá?

Kriminalisté se vrátili do Slavětína u Loun. Od pondělí zde tým Tempus pátrá po těle Jany Paurové. Pátrání kriminalistů přihlíží také Pavel Paur. Ten od začátku vyšetřování tvrdí, že jeho manželka byla alkoholička a od rodiny sama odešla.

Jenže v únoru 2013 nikdo ze sousedů neviděl, že by Paurová z domu odešla. Nezachytily ji ani kamery.

Zmizení Jany Paurové očima otce

Tatínek Jany Paurové je přesvědčen, že jeho dceru zabil Pavel Paur. Otec Paurové Jaromír Vavřinec si myslí, že tělo jeho dcery je zakopané v Slavětíně. „Jsem přesvědčen, že tam někde je. Ať policisté rozkopou celý dům a zahradu," uvedl v roce 2016 pro MF Dnes. "V noci se často budím a přemýšlím, co se Janě stalo, co všechno jí prováděl," dodal Vavřinec. Je přesvědčen, že Paur jeho dceru bil, ponižoval a znásilňoval.

Více o tématu

"Celou dobu si myslím, že je zabetonovaná v podlaze. Jednou se mi zdál sen, že jdu temnou chodbou a ze stěny bouchaly její ruce,“ uvedla pro eXtra.cz teta pohřešované ženy.

Spekuluje se, že po letech mohl kriminalisty do Slavětína dostat nejmladší syn Pavlík. Ten údajně mezi kamarády pustil informaci, že jeho táta a starší syn David mají tajemství. Podle informací CNN Prima News byli oba synové Jany Paurové na výslechu.

Policisté v Slavětíně nasadili psy určené k vyhledávání mrtvol. V akci je čerpadlo na fekálie, vrtačka i brusný kotouč. Ve čtvrtek podle webu Blesk.cz kriminalisté změnili postup práce a používají jemnější náčiní. Do domu prý nesli i dláta.

Jak to na zahradě u Paurových vypadalo? Vedle domu je přístavba. V zadní části pozemku je pak kůlnička, sklad dřeva a chlívek, kde rodina chovala prase. Zahradní krb je obložen dřevem. Na zemi leží betonové dlaždice. Na fotky se můžete podívat do fotogalerie. Pořád je má na svém facebookovém profilu i Jana Paurová. Rodina dlouho doufala, že Jana žije a jednoho dne se ozve těm, kteří ji měli rádi. V současné době nejbližší příbuzenstvo doufá alespoň v to, že případ bude po letech objasněn.

Související články

Další články