Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Posun v pátrání po zmizelé Janě Paurové: Vyšetřovatelé poprvé promluvili

Posun v pátrání po zmizelé Janě Paurové: Vyšetřovatelé poprvé promluvili
Zdroj: archiv rodiny, extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
pátrání po Janě
Pátrání po zmizelé Janě Paurové začalo v pondělí. Po pěti dnech usilovné práce ukončil policejní tým Tempus práci v domě, kde Jana žila. Vyšetřovatelé zajistili na místě stopy a předměty, které budou nyní zkoumat. Čtyřnásobná matka zmizela v roce 2013.

Po sedmi letech se opět otevřel případ zmizelé Jany Paurové Policie o stažení jednotek ze Slavětína informovala v sobotu na Twitteru.

"Kriminalisté dnes (v pátek) v noci ukončili provádění policejních úkonů v rodinném domě na Lounsku. Na místě zajistili stopy a předměty, které nyní budou předmětem zkoumání,“ popsali policisté na Twitteru.

„Tým Tempus děkuje za součinnost na policejních úkonech ve Slavětíně Záchrannému útvaru HZS ČR z Hlučína, psovodům z KŘP Praha a policistům z Ústeckého kraje. S ohledem na probíhající vyšetřování nemůžeme sdělit žádné další informace,“ dodali.

Promluvil její syn?

Od začátku obnoveného pátrání se spekuluje o tom, že kriminalisty zpět do domu přivedla nějaká informace, kterou mohl pustit mladší syn Pavel. Když jeho matka zmizela, tak už nechtěl žít s tátou pod jednou střechou. Podle psycholožky má podivný vztah nejen k otci, ale také ke staršímu bratrovi Davidovi.

Manžel ji prý týral

Od zmizení Jany Paurové ze Slavětína uběhlo sedm let. Mnoho lidí je přesvědčeno že čtyřnásobná matka je již dávno po smrti. Její manžel Pavel Paur ji údajně fyzicky týral a někteří proto uvažují, zda za jejím zmizením nestojí právě on. Tělo ale policisté zatím nenalezli. Nyní se po letech vrátili zpět na místo, kde byla pohřešovaná spatřena naposledy. Prohledávali dům, garáž i zahradupsali jsme zde

„Určitě je někde uvnitř zakopaná nebo zabetonovaná. Ta se nikdy nedostala z baráku,“ myslí si Renata Winklerová, teta zmizelé Jany, která od samého začátku věří, že čtyřnásobnou matku opravdu zavraždil Pavel.

Související články

Další články