Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jana Paurová ze Slavětína na Lounsku je pohřešovaná od února 2013.

V srpnu 2020 uvedla Policie ČR že na několika místech na Lounsku probíhaly úkony trestního řízení, vztahujícího se k trestné činnosti spáchané v minulosti. Do domu, ve kterém žena žila, se po letech vrátili kriminalisté.

Záhadné zmizení Jany Paurové

Maminka čtyř dětí se začala pohřešovat už 4. února 2013. Její zmizení ohlásil manžel Pavel Paur v pondělí. Jen pár dní před zmizením, konkrétně v pátek, převzala Jana výzvu od policie, že se má dostavit na policii, aby svědčila proti manželovi kvůli týrání. Trestní oznámení na Paura podala lounská sociálka. Manžel měl ženu krutě týrat, znásilňovat a ponižovat.

Rodina Jany je přesvědčena, že za jejím zmizením stojí manžel Pavel. Rodina tvrdila, že Janu zabil a pak někde ukryl. Dokonce se hovořilo o tom, že tělo je v betonu nebo ve studni Policie ale muži nikdy nic neprokázala. Okolí Slavětína kde rodina žila, bylo opakovaně prohledáváno, ovšem marně. Policie nic nenašla, a tak je žena stále vedena jako pohřešovaná.

Její manžel Pavel Paur se nechal slyšet, že od rodiny a svých čtyř dětí odešla sama. Opakovaně tvrdí, že manželka pila alkohol, nestarala se o děti a jednou v noci odešla neznámo kam.

Články