Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kopání na pozemku Pavla Paura je ukončeno: Nerozumím tomu, Jana tam je, tvrdí teta pohřešované

Kopání na pozemku Pavla Paura je ukončeno: Nerozumím tomu, Jana tam je, tvrdí teta pohřešované
Zdroj: archiv rodiny, extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
zmizení Jany Paurové
Pětidenní pátrání po pohřešované Janě Paurové skončilo. Tým TEMPUS na místě nalezl předměty a stopy, které má v plánu zkoumat. Teta zmizelé ženy Renata Winklerová však jednání kriminalistů nerozumí. Stále věří, že tělo její neteře, která se vypařila před sedmi lety, je uvnitř domu.

Ukončené pátrání v domě zmizelé Jany Paurové a jejího manžela Pavla překvapilo především její tetu Renatu Winklerovou."Vůbec tomu nerozumím a nechápu to. Nerozumím, proč to kopání najednou ukončili. Jsem přesvědčena, že tam Jana je," řekla Winklerová pro eXtra.cz. Ta si totiž od samého začátku myslí, že před sedmi lety byla neteř zavražděna manželem, který její tělo ukryl v domě.

Krev na zdi

Vyšetřování však není u konce a policie nadále případ neuzavřela. "Kriminalisté dnes (v pátek) v noci ukončili provádění policejních úkonů v rodinném domě na Lounsku. Na místě zajistili stopy a předměty, které nyní budou předmětem zkoumání,“ napsali policisté na Twitteru. Už před sedmi lety ale policie v domě nalezla děsivé důkazy, které nasvědčovaly tomu, že k fyzickému násilí v domě Paurových došlo. Na stěně v ložnici byly objeveny krvavé stopy, které patřily právě Janě

O násilí, kterého se Pavel na Janě dopouštěl, věděla i její teta. Právě z toho důvodu Pavlovi nikdy nevěřila. Čtyřnásobná matka dokonce začala pít alkohol. „Říkala mi: Teto, já prostě musím pít. Potom si lehnu a nevnímám, jestli na mě močí, bije nebo mě znásilňuje,‘“ vzpomínala Winklerová na období, kdy byla s neteří ještě v kontaktu.

Jana Paurová zmizela v únoru 2013 krátce poté, co jí policie poslala dopis, ve kterém stálo, aby svědčila proti manželovi, jenž jí ubližoval. V pondělí se měla Jana dostavit na výslech. Dva dny před tím však záhadně zmizela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy