Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dominika Gottová je jako moje sestra, léta s ní nic nebylo. Timo obhajuje závislost na sexu

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 34 fotografií
ubohost!
Léta mu nedopřála manželské potěšení! Dominika Gottová (46) byla z mexické milenky svého muže na dně, ale Timo Tolkki (53) to vidí jinak. Reportérům eXtra.cz vyprávěl, že dcera Karla Gotta (†80) mu ženy na jednu noc toleruje. Podle finského muzikanta se totiž postelových radovánek dobrovolně vzdala.

Když jsme Tima Tolkkiho přistihli při lákání slečny do jeho hotelového pokoje, zajímalo nás, co by na to řekla Dominika Gottová. Sice trvá na rozvodu, ale finský kytarista přiletěl do Prahy bojovat o její srdce. Proto je poněkud zvláštní, že místo záchrany manželství hledá jednorázový sex.

Z manželky sestrou

Mistrova dcera si to prý takhle přála. „Dominika se mnou přestala spát už před třemi roky. Stále ji miluji, ale spíš jako sestru než milenku,“ svěřil eXtra.cz maniodepresivní alkoholik.

Timo u Gottových

Dominika Gottová se do finského kytaristy Tima Tolkkiho zamilovala na sklonku 90. let. Potom za ním odešla do Helsinek a tajně se vzali. Karel Gott se o tom dozvěděl až v roce 2017. V prosinci Dominiky oznámila rozvod, ale ten se zatím zasekl na mrtvém bodě.

Více o tématu

Tolkki se chvástal, že v sexu patří mezi světové jedničky. „Bod G najdu raz dva, měl jsem ranec žen, orální sex je nejlepší a kondomy nesnáším,“ práskl na sebe.

Místo lepení vztahu s Dominikou už si proti sobě v české metropoli stihl poštvat vdovu Ivanu Gottovou (44). Nařkl ji ze lhaní a prohlásil, že ji nemá nikdo rád. A životní láska legendárního zpěváka to nenechala bez odezvy.

Rodinná přestřelka

Timo tvrdil, že mu Ivana zakázala přiletět na Gottův pohřeb. „Toto tvrzení absolutně popírám. Není to pravda, Timo Tolkki pozván Ivanou Gottovou byl, a to prostřednictvím své manželky Dominiky,“ řekla nám mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

Spíš to vypadá, že nebude trvat dlouho a bude to Timo Tolkki, kterého nikdo nebude mít rád.

Válka Tima Tolkkiho s Ivanou Gottovou

Související články

Další články