Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Timo, že se nestydíš! Do této špeluňky láká muž Dominiky Gottové slečny na jednu noc

Zdroj: Profimedia.cz, archiv T. Tolkkiho
+ Dalších 18 fotografií
proboha!
Dominika Gottová (46) musí soptit vzteky! Že ji manžel Timo Tolkki (53) podvádí, věděla už dlouho. Finský alkoholik se však začal chlubit fotkami pokoje, kam si slečny na jednu noc vodí, když se zrovna poštěstí. Za milostná dobrodružství s cizími ženami se mu navíc ani nechce platit. A i kdyby chtělo, neměl by z čeho. Reportéři eXtra.cz se o tom na vlastní oči přesvědčili!

Do této neuklizené špeluňky si vodíš dámské návštěvy, Timo? Manžel Dominiky Gottové ukázal fotky svého hotelového pokoje. Bydlí na pražském Žižkově a vyfasoval snad nejošklivější apartmán z nabídky!

Sám si ale ubytování, jež mu navíc platí neznámí sponzoři, nemůže vynachválit. „Mám nový pokoj. Je ještě lepší než ten starý. Navíc má vanu, do které se vždy rád naložím,“ libuje si Tolkki.

V těchto místnostech možná byla i nějaká dámská návštěva. A rozhodně ne Dominika! Jak jsme totiž na eXtra.cz odhalili, Timo si velmi často píše s dívkami o sexu. Netrvá ani minutu a už je zve na exkurzi do svojí postele. Není divu, že Gottová trvá na rozvodu. Vždyť takové chování by neobměkčilo ani blázna.

Milenky a Dominika

Někdejší metalový kytarista však tvrdí, že milenky mu Dominika posvětila, protože se milostných radovánek měla dobrovolně vzdát. „Je pro mě jako sestra, tři roky jsme spolu nespali,“ řekl nám Timo. Jenomže když pláchl za mladičkou Claudií Pearl (24) do Mexika, Gottová nejásala ani náznakem.

Tento týden ji obézní manžel znovu obměkčil. Povečeřeli spolu v luxusní restauraci v Obecním domě. Potom spolu jeli taxíkem domů, každý ale vystupoval jinde. Podle Dominiky rozvod určitě platí. Tak uvidíme.

Rozvod: Dominika Gottová a Timo Tolkki

Související články

Další články