Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ivana Gottová odráží Timův útok: Lhář je tady on, ať si svoje problémy řeší s Dominikou

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz, archiv T. Tolkkiho
+ Dalších 24 fotografií
exkluzivně
Jedna perla za druhou! Tak se dá shrnout chování Tima Tolkkiho (53) v Praze, kam původně přiletěl slepit manželství s Dominikou Gottovou (46). Jenomže místo toho začal rozeštvávat celou rodinu. Neustále pomlouvá vdovu Ivanu (44), která už má výlevů finského maniodepresivního alkoholika plné zuby!

Nejdřív mluvil o zákazech pro Karla Gotta, tentokrát osočil vdovu Ivanu ze lži. Podle Tima Tolkkiho není pravda, že dostal pozvánku na Mistrův pohřeb.

„Řekla mi z očí do očí přes Dominičin telefon na WhatsAppu, že mě tam nechce,“ tvrdí kytarista za zenitem.

Vyřešte si to sami

Ivana ústy rodinné mluvčí vzkázala, že tyto trable by si měl Timo vyřešit s Dominikou a ne s ní. „Toto tvrzení absolutně popírám. Není to pravda, Timo Tolkki pozván Ivanou Gottovou byl, a to prostřednictvím své manželky Dominiky. Proč s ním Dominika nepřiletěla, není věc paní Gottové, ale manželů,“ řekla eXtra.cz Aneta Stolzová.

Mezitím na Tolkkiho prasklo, že si do pražského hotelu zve ženy na sex na jednu noc. Reportéři eXtra.cz ho nachytali přímo při domlouvání jedné z takových schůzek.

Už nemůže být pochyb, že rozvod je pro Dominiku jediným východiskem ze začarovaného kruhu nezřízeného pití, nevěry a pomluv.

Související články

Další články