Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Beyoncé ve 40 letech překopala život: Končí s mučením a drastickými dietami

Beyoncé
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
NAROZENINY

Americká zpěvačka Beyoncé, která slaví 40. narozeniny, se odhodlala překopat svůj život. Rozhodla se, že bude více pečovat o své zdraví a životní pohodu. Diety či i tuny make-upu, to už je u ní minulostí.

Zpěvačka Beyoncé se do povědomí dostala už v devadesátých letech. Byla totiž vůdčí členkou legendární skupiny Destiny´s Child, která se stala jednou z nejúspěšnějších na světě.

Beyoncé a Jay-Z

Tato kapela se ale po osmi letech rozpadla, Beyoncé se ovšem vydala sólovou cestou. V roce 2003 vydala album Dangerously in Love a ovládla americký hudební žebříček. V roce 2014 se spojila se svým manželem a rapperem Jay-Z a společně se vydali na turné Mr. And Mrs. Carter Tour.

Jay-Z se po jejím boku objevuje už řadu let. V roce 2008 se vzali, o čtyři roky později se jim narodila dcera Blue Ivy a v roce 2017 Byeoncé porodila dvojčata – Rumi a Sira.

Beyoncé ve filmu

Beyoncé má na svém kontě na dvě desítky cen Grammy a je nejvíce oceňovanou umělkyní v historii MTV Video Music Awards. Byla také oceněna jako nejvýznamnější umělkyně desetiletí, v roce 2014 se stala nejlépe placenou Afroameričankou a časopis Time ji zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa.

Beyoncé má i svou vlastní hvězdu slávy na hollywoodském chodníku a fanoušci ji mohli vidět i v několika filmech – například v Austin Powers-Goldmember, Pokušení nebo komedii Růžový panter. Za muzikál Dreamgirls dokonce obdržela i nominaci na Zlatý glóbus.

Beyoncé změnila svůj život

Momentálně se však zaměřuje hlavně na sebe samotnou a také začala konečně více poslouchat své tělo. „Více než polovinu dosavadního života jsem bojovala s nespavostí. Mučila jsem si svaly na nohou nošením bot s vysokými podpatky, vlasy jsem si ničila kulmou a kůži na obličeji make-upem,“ rozpovídala se v rozhovoru pro Harper´s Bazaar.

Také přiznala, že během svého života držela i velmi drastické diety a její tělo společně s psychikou už bylo hodně přetížené. Proto se rozhodla pro životní změnu a zdraví s pohodou si dala na první místo ve svém životním žebříčku.

Má také svůj včelín a plánuje pěstování konopí pro zdravotní účely. Stejnou cestou chce vést i své tři potomky.

Zároveň však své fanoušky nechce ošidit o to, co mají nejradši, a tak pracuje na nové desce. Spekuluje se však i o tom, že by brzy mohla představit vlastní kosmetickou značku.

Související články

Další články