Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Beyoncé s Jayem-Z prodávají přepychový dům: Takhle to uvnitř bývalého kostela vypadá

Beyoncé s Jayem-Z prodávají dům: Takhle to uvnitř vypadá
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
Bydlení

Čokoládová kráska Beyoncé (40) spolu s rapperem Jayem-Z (52) prodávají překrásný třípatrový dům v New Orleans, který se nachází v historické čtvrti a je jen pár minut od hlavní trasy průvodu Mardi Gras. Budova ve španělském barokním stylu je v roce 2015 vyšla na 2,6 milionu dolarů (necelých 63 milionů korun). Nyní jej podle webu tmz.com prodávají za 4,45 milionu dolarů.

Nemovitost La Casa de Castille z roku 1925 má sedm ložnic, osm koupelen a byla původně presbyteriánským kostelem a později i baletní školou, než byla kolem roku 2000 přeměněna na obytné prostory, píše web vogue.com.au. Třípatrová budova má dřevěné podlahy, francouzská okna a vysoké stropy.

Starožitná vana a střešní zahrada

Dům je rozdělen na hlavní rezidenci se třemi samostatnými byty. Apartmá s hlavní ložnicí je velké, ale velmi útulné, v koupelně nechybí starožitná vana a sprchový kout. K dispozici je špičková kuchyně, vnější kuchyňská stěna se posouvá a prostor se tak stává jednou obrovskou party místností s velkou obrazovkou a stereo zvukem. Pokud chce jít pár na čerstvý vzduch, na střeše je jim k dospozici krásná zahrada s výhledem na centrum, píše web chron.com.

Do galerie se podívejte, jak to uvnitř luxusní nemovitosti vypadá.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy