Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá Beyoncé dráždí diamantovou podprsenkou. Co na sebe práskla v rozhovoru?

Žhavá Beyoncé dráždí diamantovou podprsenkou. Co na sebe práskla v rozhovoru?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
zpěvačka

Zpěvačka Beoncé (39) se objevila na obálce zářijového čísla časopisu Harper´s Bazaar v slušivé diamantové podprsence. V rozhovoru pak mluvila o tom, jaký vztah má k vlastnímu tělu a duševnímu zdraví.

Hudební diva Beyoncé ukázala své vnady při focení pro časopis Haarper´s Bazaar. Na fotografii pózuje pouze v diamantové podprsence, která ji neskonale sekne.

Matka tří dětí, která oslaví příští měsíc své čtyřicátiny vypadá o hodně let mladší. V rozhovoru pro Harper´s Bazaar se zpěvačka rozpovídala i o intimních věcech. Mnohem více než dříve dává Beyoncé důraz na své fyzické a duševní zdraví.

„V minulosti jsem bývala pořád na dietách. Snažím se víc zaměřit na své zdraví a nezanedbávat se. Soustředím se na to, jak se cítím, když vstávám, na svůj duševní klid, kolikrát za den se usměju, co absorbuji na duševní i fyzické bázi. Na tom mi záleží,“ uvedla Beoncé v rozhovoru.

Duševní zdraví je pro mě také důležité. Vnímám své tělo a jaké signály mi vysílá. Tělo vám řekne vše, co potřebujete vědět, jen mu musíte naslouchat,“ dodala zpěvačka s tím, že u ní v rodině se ženy soustředily na práci a rodinu a přitom zanedbávaly samy sebe.

„Nebyla jsem pro sebe vždy prioritou. Polovinu života jsem kvůli koncertním šňůrám trpěla nespavostí,“ řekla úspěšná umělkyně s tím, že se v hudebním průmyslu dá lehce ztratit a nechat se pohltit. „Musela jsem bojovat za své soukromí a zdravý rozum,“ dodala Beyoncé.


Související články

Další články