Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Al Pacino je pořádný škrt, stěžuje si jeho bývalka. V mládí se nechal vydržovat od starší dámy

Al Pacino je pořádný škrt, stěžuje si jeho bývalka. V mládí se nechal vydržovat od starší dámy
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

Alfredo James Pacino, který je světu známý jako Al Pacino, dnes slaví už 81. narozeniny. Úspěšný americký herec se sicilskými kořeny má za sebou bouřlivý milostný život. Ba co víc, dokonce přiznal, že v dobách svého mládí zaprodal své vlastní tělo jedné postarší dámě!

Al Pacino se narodil v New Yorku. Když mu byly dva roky, tak se jeho rodiče rozvedli a on se tak přestěhoval s matkou do Bronxu, v němž žili i jeho prarodiče, kteří pocházeli ze Sicílie.

Al Pacino zaprodal své tělo

Jeho srdce patřilo divadlu a herectví, které Al Pacino odmala studoval. Jako mladý si však musel nějak vydělat na život, k čemuž mu dopomohla jedna starší žena. Ta mu poskytla bydlení a domov se vším všudy, na oplátku však dostávala sexuální služby.

Splnilo to účel, Al Pacino v roce 1963 zahájil divadelní kariéru a o šest let později si střihl i svou první filmovou roli. Jeho hvězda začala rychle zářit a Al Pacino byl několikrát nominován na Oscara, kterého získal jednou díky filmu Vůně ženy.

Vztahy Al Pacina

Charismatický herec má na svém kontě i několik Zlatých glóbů a v roce 1994 byl na festivalu v Benátkách oceněn také Zlatým lvem za celoživotní dílo. A jak rozmanitou má hereckou branži, tak stejně zajímavé to má i ve svém osobním životě.

Sice mu je už 81 let, ještě nikdy se ale neoženil. Prošel si však řadou vztahů a také je otcem tří dětí. Prvního potomka má ze vztahu s bývalou přítelkyní Jan Tarrant, která přivedla na svět dceru Julii Marii. Dlouholetý vztah měl i s americkou herečkou a zpěvačkou Beverly D´Angelo, se kterou má dvojčata Antona Jamese a Olivii Rose. Poté byl deset let ve vztahu s Lucilou Polak a naposledy byla po jeho boku izraelská herečka Meital Dohan, která je o polovinu mladší než samotný Al Pacino.

Al Pacino? Už jen postarší muž

Jejich vztah ale dlouho nevydržel. „Je těžké být s tak starým mužem, i když je to Al Pacino. Snažila jsem se to přejít, ale upřímně - je to už postarší muž. Takže přes všechnu mou lásku vztah už netrvá,“ prozradila Dohan izraelskému deníku La'Isha.

Podle Dohan je Al Pacino navíc pěkný škrt, který herečce nic nedopřál, a ona si tak na všechno musela vydělat sama. „Jak říct slušně, že nerad utrácí peníze? Koupil mi jen květiny,“ dodala herečka.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy